Казали ж мені: "хутчіш до Гуру, там грати легше" 💪🔥
Привіт, спільното!
За вікном п'ятниця, а це означає що?! Правильно, день хомок!
А я ще про минулу не розповіла. Виправляюсь і почну одразу з кінця.
Це так чудово, просто не можу передати! Друга гра в новій лізі - і є результат 💪
Хоча і перша гра в Гуру теж непогано складалася, але там я вилетіла шостою.
Дякую, що не на бАблі 🤣
Тож перейдемо до гри. Якою вона була?
Прекрасною!
Всього, судячи з історії, в турнірі було 280 роздач, з яких 45 я зіграла в плюс.
Ось тут я втягнулася у бій: Vova атакував але рівер мене врятував. Сталася ця роздача на 30-й хвилині гри.
Майже слідом виграла, ще одну роздачу де знов на рівері поклали "саме ту" карту 💪
І ось я здається захопила лідерство у фріролі і протрималася ТОП-1 майже до другої перерви.
Олл-ін префлоп від Alex . Встояла! 
Заруба з Ostrogolovy. Є!
А тут мене роздяг Ternopil, який із флопу зловив фул-хаус 🤣
Довелося мститися. Дякую, що знов 7-ки не знайшов
Друга година гри була "ні риба ні м'ясо", десь +, десь -, але наприкінці години я втратила 2/3 свого стеку. Олл-ін 99 в 77 але рівер (знов рівер!) був не на мою користь 
Третья година гри виявилася жвавішою, я багато грала, намагалася не втратити залишки стеку і мені це вдалося, та ще й повернула своє 
Ну, а далі я увімкнула режим «Якщо довго сидіти на березі річки, то можна побачити, як повз пропливе труп твого ворога» і дочекалася ітм, а згодом - і 3го місця. Звісно, я не те щоб зовсім сиділа склавши руки, але грала обережно й мало. І це принесло свої плоди!
Вважаю цей дебют у новій лізі цілком успішним!
Дякую всім за гру, за емоції та за круту п'ятничну атмосферу і підтримку на стрімі у Kombo 😍
Зустрінемося за столами 🤝🔥
Вітаю з призами🎉🎉🎉🎉
Дякую! Сподіваюся не востаннє 💪
Оля, потрібно сьогодні закріпити цей успіх 🤗
Андрію, я тільки "за" 🙏
Нехай сьогодні у хомці складається, як найкраще😉🍀
Дякую! Нехай рівер сьогодні знову буде на моєму боці 🤞🍀
Гарний результат + Гарний блог = Гарний настрій😁
Бажаю успіхів і в подальшому 🥰
Дякую, так приємно! Рада, що вдалося передати цю п'ятничну атмосферу 🥰
Взаємно успіхів!
Вітаю з бронзою 🥉👍😉😁
Дякую за привітання! Медаль у такій лізі гріє душу 😎
Вітаю🥉
Дякую! Дебют у Гуру вдався, далі - більше 🏆 (сподіваюсь 😄)
Удачі!
Гарно склалось тобі минулої п'ятниці, мої вітання😊👍️👊
Нехай щастить і сьогодні😉🤝
Дякую! Минула п'ятниця була вогонь, сподіваюся, сьогоднішня не підведе 🤝🔥
Вітаю з ТОП-3!!! Гарна гра і відповідно результат!!!
Щиро дякую! Приємно починати в новій лізі з такого результату, це додає впевненості 🚀
Вітаю з ТОП3 🥉 👍 👌
Величезне дякую! Початок покладено, тримаю курс на золото 🏆
Гарно, вітаю 🥳
Дякую за привітання! Сама мега рада такому дебюту 🥳🔥
Вітаю з топ 3!
Дякую! Сьогодні своїх карт не дочекалася 🙃
Вечір вільний 😆
Вітаю ) гарна гра
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.