Кевін Мартін запустив новий челендж: він збирається розкрутити свій банкрол з 0$ до 5 000$

Кевін Мартін анонсував покерний челендж

Відомий покер-про, стример та учасник шоу Game Of Gold Кевін Мартін вирішив кинути виклик своїм покерним навичкам та довести, що у покері можна досягти успіху і без стартового капіталу. Для цього він запустив челендж - Poker From $0.

За умовами цього челенджу Мартін має розкрутити свій банкрол до 5 000$ стартуючи з фріролів та не використовуючи для гри ніякі гроші, окрім тих, що вдасться заробити у турнірах. А для ускладнення завдання на час челенджу Кевін вирішив оселитися в зовсім новому будинку (це для того, щоб позбавити себе переваги знайомого оточення) та зареєстрував новий акаунт в одному з покер-румів.

«Я відмовився від усіх своїх грошей і свого нормального життя. Я розпочинаю свою покерну кар’єру з $0. Просто хочу показати людям суть покеру і те що, ви можете розкрутитися в цій індустрії».

Мартін, який ще до покера прославився тим, що став переможцем реаліті-шоу Big Brother, розраховує що на виконання челенджу йому знадобиться 2-3 тижні. Наразі він відіграв на цих умовах вже перші два дні, за які його банкрол досяг позначки у 213,09$. Слідкувати за цим челенджом можна на каналах Кевіна Мартіна на YouTube та Twitch, де він проводить прямі трансляції та підсумки кожного дня.

 

Ви поставили даному матеріалу оцінку 2 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна ridraider Експерт
Експерт

Ну, таке, з бром $213 грати турніри на 4й день

не думаю, що кожен початківець зможе показати результат граючи таке abi.

Відредаговано
0 відповідей
Україна DenysHP94 Експерт
Експерт

Який він рум грає. Де так з 0 до 215 за два дні можна розкрутитись?

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.