Книга джунглів: як serjio25 став частиною зграї🫡
Вітаю вас, друзі🤝
У мене давно в голові крутилася думка зробити такий блог🫡. Довго хотів написати, а вийшло якось спонтанно🤷. Тому не судіть суворо, цей творчий порив🙏😁
Отже "Книга джунглів"
Коли я тільки прийшов на Cardmates, то на початку відчував себе, як маленький Мауглі в джунглях. Нікого не знав і намагався потоваришувати з мешканцями нового для мене світу. Намагався стати своїм не до кінця розуміючи, як🤷
На форумі, як в джунглях, є свої правила і закони, яких треба суворо дотримуватися. Я теж намагався вникати потроху і не сунути носа куди не треба🤔. Не завжди виходило🤣
На перших порах було тяжко. Частенько отримував на горіхи😁. І тут мені згадується Катя victorias. Багіра🔥
На початку, коли я ще не знав усіх законів джунглів, і творив різні неподобства, вона намагалася направити мене на шлях істини. Але з часом звиклась і прийняла "людське дитинча" 🥰. Таким, як воно є 🤣
Далі було знайомство з Толею kombodro
Мудрий Каа. Він завжди допоможе, дасть пораду і підтримає♥️
Діма d19932808 мені нагадує Балу
Просто почитав, про цей персонаж і все в точку:
Балу — це мудрий ведмідь, учитель вовченят та наставник Мауглі. Він є уособленням добродушності та суворості водночас: глибоко знає Закон джунглів і терпляче навчає «людське дитинча» безпеки, але дозволяє собі веселощі.
Вожак зграї skobelev_ivan
Акєла, який не промахнувся створюючи такий проект🔥
Куди ж без Бандар-логів, які постійно влаштовують, якийсь кіпіш😁. З приводу і без приводу. Тут і такі були🤷
Спочатку форум був для мене про покер. Але з часом Cardmates став більше ніж просто покерний форум. Це стало частиною життя. Коли я прийшов сюди, був Мауглі, який нічого не знав про ці джунглі. З часом трохи обжився, познайомився з гарними людьми♥️. Тепер, дуже сподіваюся, що це вже і мої джунглі, а їхні мешканці стали і моєю зграєю🥰
Окремо хочу згадати чат КомбоДром. Це велика і дружна сім'я в нашій зграї♥️♥️♥️♥️
Ось такий, друзі, у мене вийшов допис. Сподіваюся, що вам сподобалося🤔
Дякую всім за увагу🤝






Прикольно. Кiплінг курить осторонь))
Дякую🤝🤗
Ооо, картинки без ШІ))) та це крутяк!😎 Ностальгія з дитинства завітала!) 😉💥 Дякую)
Дякую🤝
Та недавно мультик цей дивився, тай надумав зробити🤷. А ШІ вирішив у спокої залишити😁
Вдало підмічено 👍
💯🤝😀
Візьму в арсенал!) Щось типу цього теж захотілось написати)
Чудовий вийшов блог, прочитав з посмішкою😇🙌🤝
Дякую🤗🤝
Оно! Я справа від тебе сиджу 😁
Брооооо!!!🤝🍻💪😁
😹
Крутий блог вийшов🥰
Ми з тобою однієї крові - ти і я 😘
Поки писав комент і додав, то твоє, Андрію, перед моїм з'явилося і думки схоже були в одному напрямку, але свій вже не буду редагувати, бо саме так теж подумав.
Дуже цікаво і красиво зроблено!!!
Маленьке біле жабення, яке з часом стає невід'ємною частиною зграї.
"Ми з тобою однієї крові. Ти і я." - це те, чого прагне почути учасник спільноти КМ коли тільки приходить сюди!!!
Бажаю вдачі!!!
Читав і думав буде, про Шер-Хана ще🤣🤣
Класна розповідь 🫶
Від душі... волосся дибки від прочитаного 😸
Дуже рада що ти завітав до нас та залишився 😉😍
От що то душа♥️🥹👍 вкладена в блог 👍👍😉
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.