Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Компанія Ignite втратила 50 000 000$ через Білзеряна

Ден Білзерян 2020

В інтернеті складно знайти фотографію Дена Білзеряна без дівчат. Його постійними супутницями є різні представниці модельних агенств і учасниці яскравих вечірок. Вечірки король Інстаграма дуже любить і це підтверджують фотознімки в його акаунті, на який підписані 32 000 000 чоловік.

Ден називає себе професійним гравцем в покер і каже, що виграв в цій грі більше сорока мільйонів доларів. Більшість людей в цьому сумнівається, але Ден каже, що у нього є докази.

Читати також: Ден Білзерян подарує 5 000$ автору назви його книги

Білзерян також є засновником і генеральним директором компанії Ignite. Зараз фінансове становище у компанії не найкраще, адже за минулий рік фінансисти зафіксували збиток 50 000 000$.

В основному гроші пішли на оплату розкішного життя Білзеряна. Про це розповів колишній президент компанії Кертіс Хефернан, якого Білзерян після цього звільнив. Кертіс повідомляє, що виявив в фінансових звітах компанії величезні витрати і всі вони йшли на оплату вечірок Білзеряна.

Хеферман оприлюднив наступні витрати:

  • Ліжко за 50 000$
  • Гра в пейнтбол за 75 000$
  • Просування Інстаграм за 25 000$
  • Фотосесія на Багамах за 130 000$
  • Сховище зброї за 88 000$

Це всього лише частина від великої маси витрат, які записувалися в якості ділових. У якийсь момент Кертіс поговорив з Деном, що потрібно робити вечірки скромніше і переїхати в будинок дешевше. Після цього Білзерян звинуватив його у вживанні наркотиків і звільнив.

У відповідь на це Кертіс подав до суду на Дена і звинуватив його в незаконному звільненні з посади. З огляду на те, що засновником компанії є сам Білзерян, швидше за все справа закінчиться нічим.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.