Королеви Таллінна: перша в історії жіноча покерна серія в Європі

В Естонії пройде перша в історії покерна серія для жінок, яка відбудеться за межами США - Queens of Tallinn

​Казино Olympic Park та Hilton Tallinn Park у Таллінні добре відомі тим, що тут регулярно проводиться популярний покерний фестиваль «Kings of Tallinn». Вже скоро ці локації увійдуть в історію, адже тут відбудеться перша в Європі покерна серія для жінок.

Серія «Queens of Tallinn» проходитиме у самому серці Естонії з 30 листопада по 3 грудня. Турнірний директор серії Тереза Ноусіайнен вже підготувала для учасниць розклад з 11-ти подій, десять з яких присвячені тільки жінкам.

«Одними з найцікавіших турнірів стануть Головна подія серії з бай-іном 350€ та Mystery Bounty за 250€. Для мене буде великою честю привітати покеристок на цьому унікальному фестивалі. Ласкаво просимо на перший в історії Queens of Tallinn», – розповідає Тереза.

У програмі серії – турніри з Холдему та Омахи, а також один мікс-івент. Стартові флайти до Головної події серії за 350€ пройдуть 1 та 2 грудня, учасниці також зможуть відібратися до Мейна через сателіти та фріроли.

«Queens of Tallinn» стане дуже значущою подією для шанувальниць покеру в Європі. За словами Морін Блохлінгер (засновниця групи Globetrotting Poker Women у Facebook), на цю подію вже давно чекали сотні покеристок.

«Я рада бачити свято жінок та першу жіночу серію, що проходитиме за межами Лас-Вегасу», – прокоментувала Моріс.

Чи зможуть чоловіки взяти участь у грі? Так, але тільки в одному турнірі – як це часто буває із єдиним жіночим івентом на великих покерних серіях. Подію 60€ Ladies and Gentlemen NLHE, яка пройде 2-го грудня, буде відкрито для всіх.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.