"Kostya_Jock" став переможцем престижного івенту SCOOP

"Kostya_Jock"

Kostya_Jock продовжує вигравати великі призові на SCOOP 2023. На цей раз українець перевершив самого себе та виграв турнір серії на Старзах.

А він попереджав!

На початку травня Костя запропонував покеристам благодійну ініціативу: віддавати відсоток від виграшів для допомоги Україні. 

«Скажу одне, всі хто долучаються навіть віддаючи частину профіта, переапаються й зароблять більше ніж б не віддавали, бо це на благе діло! З часом коли Україна переможе, ви зможете сказати, я також був частиною цієї перемоги, а не просто спостерігачем», – написав "Kostya_Jock".​

Від себе "Kostya_Jock" пообіцяв віддати 50% від усього профіту в травні. Не знаю, як ті, хто долучились, але Костя точно зараз заробляє більше, ніж віддає. Кожен тиждень Cardmates пише про його успіхи на PokerStars та GGPoker і бажаємо йому лише примножувати свій успіх.

Перемога на SCOOP

Сьогодні вночі завершився івент SCOOP-56-H. На початку фінального столу Костя виступав в якості чіплідера і не підвів очікування українських вболівальників. В результаті гравець зайняв перше місце та отримав омріяний титул SCOOP разом з солідними призовими: 52 691$.

SCOOP

​Також "Kostya_Jock" перейшов у другий день ще одного турніру SCOOP. Наразі йде третім по стеку, у грі залишається 82 гравці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.