Легальний ринок гемблінгу в Україні запрацює з 15 грудня


Наприкінці жовтня Кабінет міністрів України затвердив главу з регулювання ринку азартних ігор. Цю посаду зайняв український підприємець Іван Рудий.

Його призначенням передувала тривала робота по впровадженню законодавчої бази в Україні, яка могла б дозволити почати регулювати діяльність грального бізнесу.

Нещодавно він дав інтерв'ю одному спортивному українському виданню, де розповів про подальші плани щодо легалізації гемблінгу в Україні, зокрема частково відповів на запитання: Коли українці нарешті зможуть легально грати в покер на гроші?

Читати також: В Україні легалізували гральний бізнес

У своєму інтерв'ю Іван Рудий розповів про терміни ухвалення всіх необхідних законів і нормативних документів, які дозволили б гемблінговим операторам почати легальну діяльність в Україні:

«Що стосується грального ринку – ми розраховуємо, що він запрацює 15 грудня. Але здебільшого все залежить від того, коли Кабінет Міністрів узгодить всі ліцензійні умови» – заявив Рудий.

Він додав, що український парламент зараз активно працює на законопроектом 2713-д, який повинен врегулювати оподаткування для українських операторів азартних ігор. У цьому ж законі будуть прописані всі механізми з адміністрування гемблінгової діяльності.

Глава комісії з азартних ігор заявив, що вони очікують, що закон ось ось приймуть у першому читанні, а в середині грудня він вже буде остаточно проголосований і можна буде починати легально регулювати гральний бізнес.

За словами Рудого, на одній тільки видачі ліцензій гемблінговим операторам до кінця року планують зібрати до 1 мільярда гривень. Він також підкреслив, що найскладніше буде взяти під контроль онлайн-сегмент, оскільки там твориться "хаос і анархія". Сама комісія з азартних ігор вже також почала активно формуватися і туди повинні увійти провідні фахівці з гемблінгу в Україні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.