Марія Хо і Марія Коннікова вступили в покерну організацію PLON Rising

Марія Хо і Марія Коннікова

PLON Rising - новий проект жіночої організації, метою якого є залучення дівчат в покер у віці 18-29 років. У засновниці проекту Олени Еванс амбітна мета: збільшити число дівчат в покері більше, ніж на 5% від загальної кількості гравців.

Не секрет, що в покер грає набагато більше чоловіків, ніж жінок. Підтвердженням цьому є статистика Мейн Івенту WSOP: з 7 000 гравців було всього лише 4% жінок.

Читати також: На GGпокерок доступна платіжна система MuchBetter

У складі PLON Rising є відомі тренери: Марія Хо, Марія Коннікова і Барбара Енрайт. До слова Барбара - єдина дівчина, яка доходила до фінального столу WSOP. Ще в складі є Нахрейн Малан Тамер - дівчина, яка виграла браслет WSOP в онлайн-версії фестивалю.

Амбасадор компанії Аманда Бортфельд поділилася, що для неї означає гра:

«Гра подарувала мені можливість проявити себе. Немає нічого кращого, ніж крупно поставити і відчути себе важливим. Саме тому всі молоді дівчата повинні навчитися грати в покер, так як вони можуть навіть не знати своєї сили», - сказала Аманда.

PLON Rising претендує на звання найбільшої жіночої покерної організації в світі. У компанії є ще одна додаткова задача: навчити дівчат покеру і зробити їх справжніми професіоналками в грі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.