Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Мартиросян обіграв Астедта в хедз-апі Bounty Blade Closer за 5 250$

Артур Мартиросян 2020

Артур Мартиросян продовжує свій переможний шлях в онлайні. На цей раз російському покеристу вдалося стати переможцем Bounty Blade Closer за 5 250$, який проходив в GGпокерок.

Турнір проходив в рамках серії Bounty Hunters із загальною гарантією 40 000 000$. Днями завершився івент Bounty Blade Closer з бай-іном 5 250$ і ця подія зібрала 20 входів.
Андрас Немет зробив цілих 4 входи в цей турнір, але в призи потрапити йому не вдалося. У п'ятірці фіналістів було 4 відомих гравці і один регуляр з ніком "v@der".

Крістен Бікнел покинула цю компанію першою і посіла п'яте місце, що принесло їй 7 500$. Потім відпочивати відправився Райнер Кемпе на четвертому місці і забрав 16 250$ призових.

Читати також: Артур Мартиросян виграв турнір WPT Mini Super High Roller

Гравець з ніком "V@der" посів третє місце і залишив Артура Мартиросяна і Нікласа "lena900" Астедта вирішувати долю трофея. Переможцем цієї битви став Мартиросян, на рахунок якого після турніру вирушили 72 000$ призових.

Цікавим є той факт, що призові Астедта були на порядок нижче. Все через те, що швед вибив мало гравців і як Баунті отримав всього 1 250$, а у Мартиросяна ця цифра зупинилася на позначці 26 562$.

Результати турніру Bounty Blade Closer за 5 250$

Bounty Blade Closer за 5 250$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.