Математикою можна маніпулювати: як 🐟 виявилась 🦈
На днях я опублікував пост про легкі 20$. З першого погляду на це все вказувало. У Додаткових ставках на GGPoker помічаю цікавий виклик
Що відразу кидається в очі:
- рейтинг гравця по ELO - С (вказує на відносно нового гравця)
- поточний рейтинг по очкам 1666 (підказує, що гравець середнього рівня)
- виклик в 1100+ за 24 години (це під силу зробити досвідченим топ регулярам, по меншій мірі з рейтингом А)
Але інформації мало, дивлюсь далі
За місяць гри графік показує, що одного разу він спромігся набрати більше 1000+ рейтингу. Беру це до уваги, але більше вважаю це разовим апстріком.
Далі дивлюсь стати (до сьогодні не заскрінив, там було 33%, 33% і 32% відповідно)
Беремо його кращі результати 34% (1 місце: + 43 рейтингу), 33% (2 місце: -8 рейтингу) і 33% (3 місце: -34 рейтингу) та проводимо розрахунки на 100 ігор (взято середній значення за перемогу та програш): 34*43-33*8-33*34 = 76. Виходить, що на 100 ігор його рейтинг буде рости в сереньому на 76, а для перемоги у виклику потрібно буде зіграти не менше 1400 ігор за добу, що виглядає нереально. Провівши ще декілька симуляцій по топ гравцям з топ статами, що наближають до реальності, то такий рейтинг можна отримати зігравши не менше 600-650 ігор в топ гру. Врахувавши таку математику виклик здається для нас плюсовим.
Що ще можна тут врахувати:
- кількість зіграних ігор в дисципліні - 15к+ (у мене майже таке значення, яке я назбирав за 3 роки гри, а граю я нерегулярно і невелику кількість)
- лідерборди, так, він 21 січня увійшов в топ 5, тоді ж він і набив більше 1000+ рейтингу (я це взяв як за одноразову ознаку апстріку, хоча воно мало мене насторожити)
І от по моїй "підказці" виклик приймає dusia777. По своїй цікавості я починаю спостерігати періодично за графіком гравця і роблю це до останнього
У гравця рейтинг 2200 і йому залишається всього 400+ до цілі. І це все за 3 години, його звісно кидало вверх/вниз, але його ритм мене вразив. Він завершував за хвилину в середньому 2 гри, що за годину давало 120 ігор, а цього з головою достатньо, щоб завершити виклик.
На ранок я побіг дивитись його гру, але в лобі виклика уже не було. Це могло означати тільки те, що його було виконано вдало або гравець здався. Вийшов на контакт з dusia777 і попросив його статистику по виклику з poker craft, мені гравець не давав спокою і думка, що я десь міг помилитись у розрахунках
Бам, він завершив виклик десь за 5,5-6 годин. Темп гри не скидував ні разу, йому знадобилось ~700 ігор. Це дійсно вражає, але не сходиться з його статами чи я десь у розрахунках помилився? Все набагато простіше - він себе маскує, сьогодні від нього появляється новий виклик і що ми бачимо
Тут його рейтинг 1616, виклик уже на 1200+. А де ділись 1100 рейтингуА він по завершенню виклику не завершив сесію, а рейтинг просто злив (видно з попереднього скріна, де показано результат загальної сесії) і замаскував (у відкритому доступі показується тільки останні 10 ігор)
Це мурло злило спеціально 1100 рейтингу, щоб себе красиво замаскувати, якщо перебити у кошти, то витратив він для цього ~8$, щоб у майбутньому і далі робити замануху по ставкам. Тому його статам і рейтингу довіряти не можна.
Чи була плюсова гра для нього? Давайте порахуємо:
- в плюс можна грати і досягти позитивного результату по виклику з статою 36-37% за 1 місце, тому плюс тут є, хоча і невеличкий (порахувати точно неможливо з відкритих джерел)
- якщо взяти рейкбек і мін кількість ігор в 600, то вийде 0.25*600*0.07=10.5$ рейка. Якщо взяти мін рейкбек 10%, то назад він отримає 1.05$
- дохід по ставкам склав 40$ - його виклик прийняло два гравці
- лб приніс 6$
- мінуснути рейтинг -8$
Виходить профіт склав як мінімум 38$ за 6 годин гри на ліміті 0.25 в спінах. Якби його виклик прийняло ще 3 гравці, як було заявлено в ставці, то він отримав би ще +60$
Невеличка порада на майбутнє - додатково і більш глибоко перевіряти гравців в лідербордах та звертати увагу на кількість заявлених учасників у виклику (чим більша кількість в нереальних результатах, тим більш підозріло це виглядає і може бути підставою).
І останнє, цей гравець вдало маскує свою гру майже по завершенню кожної сесії, а профіль створено спеціально для такої гри - 15к ігор при інтенсивності гри 500-700 ігор за сесію наводить на думку, що профіль відносно новий і юзається саме для цього. Можливо має місце мультиакаунтинг.









Я отримав прекрасний та дешевий досвід у ставках на такі події 😉
А ще було б краще, якби він був плюсовим;)
Але гравців він розведе таким чином багатенько 🤑
По його графіку можна припустити, що він цим займається раз в 2-3 дні.
Що не зроблять щоб нажитися.
я бачу ще певний тип гравців, що продає 90-100% долі на турніри з певним кефом, і грає безкоштовно (навіть в плюсі до початку турніру). І грузить все підряд, грає чуть не кожен день (але тільки те що продається). І наживається на тих хто купує в нього долі
Тобто люди вибирають заабузити певні фішки в румі, замість того щоб просто грати, навчатися і підніматися самому
Так, замість того щоб рости у грі і по лімітам, де з часом плюс буде в рази вище чим від таких схем.
Ти часом не Еркюль Пуаро?
Люблю цифри)
Цікаво читати твої розслідування)
Дякую!
Розклав все по поличкам)
😉
Круто викрив кацапчика🐷👍😉
У планах було його обнулити, але виявилось не так просто
Нічого собі схеми
Скоріш за все це не єдина, потрібно буде ще поспостерігати
Гарно розклади дав😉
Дякую!
От це я розумію детектив) супер!) читати було кайфово! Дякую за таку роботу)
😉
Що люди тільки не роблять , щоб легко наживитися!🤬
Дякую за цікаву інформацію друже!🤝
Ага, я легких грошей захотів - 100% за добу 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Бачиш , я навіть не знав що можливо рейтинг собі відкотити! І на цьому маніпулювати!🤷
Андрію ти постійно любиш , щось перевірити на собі спочатку)🥰
Ти правий, люблю різні експерименти 🔥🔥🔥
Хоч я не дуже розумію як воно працює, але було цікаво! 😃
Махінації махінаціями, але відкатати 500-700 спінів, заради додаткових 40$... нуу не знаю.
Легких грошей немає 😬
Наскільки я зрозумів - у нього ціль це виграш від виклика, а приховує він все по максимум, щоб більше людей його прийняло. Тут є точно один факт - він спеціально збиває рейтинг, а ціль цього я припустив. Якби всі прийняли ставку по його заявці, то він мав би 100+ за 6 годин гри.
600 ігор - це піпець скільки за 6 годин. Це нереально важко особливо в концентрації. Можна припустити, що там і автоматизовано щось, але навряд чи.
Я ще хочу приблизно порахувати кількість столів, які він грає одночасно. Сьогодні може зроблю це.
Класно все розписано✅️
Деталізація на рівні, оцінив👍️👍️👍️
Топ.
Оце розбір гравця.
Які ж схеми не вигадують аби робити гарний плюс.
В першому випадку в нього парі 20 баксів, у другому вже 30, отже йому вже й 2-3 парі, а не 5 потрібно
Я ще декілька разів за ним спостерігав, він періодично(раз 2-3 дні запускає ставку). І завжди схема одна і таж. Хоча одного разу він не завершив, коли поставив 1200+ рейтингу. Йому не вистачило десь 200 рейтингу. Він тоді був у топі лб, а ставку вирішив не добивати(або не вийшло) - там був тільки один виклик на 20$. Він тоді на піку завершував в середньому 4 гри за хвилину
Тепер ясно чому попадаються гравці які на перших роздачах пхають еніту олін.