Міф чи Правда? Вся правда про Кеш.
Ця рубрика більше буде цікава для середнього рівня гравці та тих, то хоче дізнатись, що його чекає по переду.
У мене виникла ідея не самостійно вигадувати тему для обговорення, а запропонувати Вам поставити мені питання або написати свої здогадки\чутки про гру в Кеш на середніх і мікро лімітах.
Я своєю чергою спробую дати розгорнуту відповідь на вашу тему.
Це може стосуватись будь-чого. Від огляду конкретного опонента та розбору роздач, до загальних питань типу "Як справитись зі свінгом?".
Також по бажанню Ви можете вказати свій поточний ліміт та рум на якому граєте для більш конкретної відповіді.


щож мої чутки про кеш
там неможливо виграти, якщо у тебе за столом не сидить багач який розкідує гроші
у всіх інших випадках ви кидаєте монетку меж іншими гравцями потрохи оплачуючи рейк)
Привіт, виграти можливо)
Якщо під "багач" ти маєш на увазі слабких опонентів(фішів), то я б це так описав. Суть в тому, що ми хочемо грати проти слабших за нас гравців. І це працює всюди не тільки в Кеш. Не можливо грати проти сильніших і вигравати постійно. Але тут треба розрізняти хто слабкі\ середні\сильні гравці та навчитись цією перевагою користуватись. А якщо цього не робити, то може виявитись, що весь стіл сидить на тебе.
fito_lampa, Дивись, яка тут математика. В принципі втрати від рейку можна визначати в бб/100, тобто скільки ти платиш рейку на 100 рук. Зазвичай у регулярів рейк з'їдає біля 8 бб/100. Ця цифра залежить від руму, стилю гри і може бути від 7 до 10, але візьмемо для прикладу саме 8. Так от, якщо за столом буде 6 рівних за скілом гравців, то всі вони будуть грати в -8бб/100 рук (без рейкбеку). Якщо за столом буде фіш, у котрого вінрейт -50бб/100 рук, то виходить, що з цих -50 біля 8 бб/100 припадають на рейк, що фіш сам плотить (хоча це спірно, бо у фішів втрати від рейку можуть відрізнятись), а решта -42 бб/100 він віддає решті 5 гравцям, тобто трохи більше, ніж 8 бб/100 на кожного. Тоді виходить, що цей фіш просто лише покриває втрати регів від рейку. Тобто для того, щоб грати стіл в плюс, коли за столом один фіш, а інші - реги твого рівня, лузрейт фіша має бути більше, ніж 50бб/100 рук. Звичайно, якщо ти маєш перевагу в скілі над регами, то цей показник можна зменшити до 40бб/100. Але бажано все ж шукати фішів з лузрейтом 50 і вище бб/100.
Тепер до другого питання - як визначити, чи заливний фіш, чи ні. Насправді, якщо мало рук на фіша, то навіть вінрейт в трекері може бути не показовий. Але як показують дослідження, вінрейт в середньому залежить від VPIP фіша - чим більший VPIP, тим більш заливний фіш. Так, згідно однієї статті на іншому ресурсі (хз чи можна тут кидати лінки), при VPIP 50% лузрейт в середньому 50 бб/100, при 65% - 82бб/100, при 75% - 100бб/100. Тому для початку можна орієнтуватись на VPIP, і шукати фішів, в котрих він більше 50%. Хоча звісно бачив і фіша зі статами лузового рега, котрий заливав -100бб/100 на величезній вибірці, і звісно бувають фіши 50%+ впіпу з лузрейтом -10бб/100.
ну так.. тоді питання, як визначити оселедець за своїм столом?) я скільки грала в кеш то дуже важко навіть ставити нотси, бо всі грають приблизно однаково
Для цього існує допоміжний софт такий, як H2N(до NL25 здається безкоштовно). Задопомогою якого ти можеш бачити ліки опонентів (бо в тебе є їхня статистика) та відрізнити хто є хто і писати свої нотси.
Якщо ти граєш з людиною, то їй властиво помилятись, блефувати і таке інше, можливо навчитися вигравати.
Чи використовуєш ти хад під час сесії, і якщо так - в яких румах? Дякую
Звичайно, без ХАДу ніяк. Це необхідний інструмент для гри, який допомагаю розуміти ситуацію в загальному по полю та в конкретній роздачі.
На жаль є обмеження по його роботі в деяких клубах, але наведу декілька варіантів де його можна використовувати на 2023.
RedStar, PokerKing, PokerBros, TigerGaming, 888Poker, PPPoker