🧗Мій шлях до Гуру довжиною в п'ять місяців.
Це мій ювілейний, 50-й блог, і він виходить уже в статусі Гуру.
Цей шлях я пройшов за п'ять місяців: два тижні до Фаната, місяць до Експерта і ще чотири місяці до Гуру. Мабуть, усі пам'ятають свій перший блог. Я свій написав 13 лютого цього року.
Це були всього кілька рядків із думками про бед-біт. Одразу першим, хто привітав мене з дебютом у коментарях, був модератор Дмитро, а потім підтягнулися ще три людини з нашої спільноти.
Навіть один плюс хтось "тицьнув" під тим дописом😁.
Так починався мій шлях стежками Cardmates.
Я почав активно читати блоги кардмейтівців, коментувати й учитися, як правильно писати власні матеріали. Думок було багато: почав створювати вигадані оповідання про покер та гравців, писати про свої виграні турніри й ділитися спогадами минулих років. Так потихеньку і просувався від статусу Фанат до статусу Експерт.
Завдяки цій чудовій платформі, де ми з користю проводимо час, у мене з'явилися нові друзі.
Весна внесла свої корективи - часу на гру та написання блогів майже не залишилося.
Перерву в місяць, а то й два, перервав мій глибокий прохід у п'ятничній хомці, де я посів перше місце.
З'явилося палке бажання поділитися цим.
Я почав писати допис, навіть не підозрюючи, що вже за тиждень після "походу в гості до Легенд" буду створювати наступний - про четверте місце в тому ж турнірі.
Ще через місяць, у першій хомці червня, я знову взяв золото, про що, звісно, одразу ж відзвітував у блозі. Трішки покращив рейтинг серед гравців Cardmates за останні два місяці.
Увесь цей час підтримка коментарями та вподобайками підбурювала мене не зупинятися, продовжувати виношувати й реалізовувати ідеї.
Проєктів у голові багато, лиш інколи бракує часу для втілення думок на папері.
Коли я помітив, що до статусу Гуру залишилося всього 250 балів аури, то замислився над цим переходом. У думках ще хотілося зіграти кілька хомок в Експертах і спробувати втретє завоювати перше місце в цьому статусі, а вже потім підніматися на вищу сходинку.
Але сталося не так, як гадалося: мій крайній блог стрімко привів мене до Гуру.
І ось я сиджу й пишу свій ювілейний, п'ятдесятий блог уже в новому статусі.
За ці майже пів року в спільноті Cardmates було чимало приємних грошових сюрпризів завдяки призовим місцям у конкурсі "Тиждень Шедеврів".
Дуже хочеться колись отримати й секретний бокс, але я згадую слова одного з модераторів про те, що ніхто не буде забутий на КМ, і всі рано чи пізно стануть щасливими володарями цікавих несподіванок.
Хочу щиро подякувати друзям і колегам за вподобайки, коментарі та міцну підтримку.
Особисту подяку висловлюю засновникам і модераторам сайту Cardmates за їхню працю, круті конкурси, щотижневі фріроли та призи, які приносять стільки радості.
Прекрасний сайт, тут чудові й талановиті люди, які наповнюють КМ силою та прагненням створювати щось нове.
Рухаємося далі!
До побачення, любі Експерти, і хелоу, Гуру!












Вітаю з новим статусом, це чудове досягнення, так тримати в скоро вже еліта👍️
Дякую друже🤗 щоб досягти еліти треба мати верстат як у Дусі😁
мої вітання! ласкаво просимо до клубу гуру!😎✌️
Дякую друже, зустрінемось за столами💪
"Експерти" кажуть тобі: ти був чудовим експертом...🤝🤝🤝 "Гуру" тобі скажуть: Наш клан зростає!👍️👍️👍️
Вітаю, ще один експерт покинув рідні тенета... Будемо намагатись наздогнати😉
Який чудовий коментар🥰, дякую друже! Давай, поспішай, наздоганяй!
Від фанатів передаю вітання!) Думаю, ще не довго і я буду в експертах, а потім і гуру може))😁
Дякую друже! З твоєю грою треба одразу в Легенди😁
Вітаю з новим статусом✌️
Дякую друже🥰
Вітання!
Дякую, і тобі бажаю швидше зайняти моє місце в Експертах 💪
Вітаю Гуру)
Дякую Ромка, пішов вчити покер😁
Вітаю з новим статусом🎉🎉🎉🎉
Дякую Сергій, дуже дякую друже🥰
Вітання,та нових перемог в новому статусі🤝😉😎
Дякую друже, зустрінемось за столами🥰
49-ий допис заслужено приніс новий статус ;)
вітання!
Дякую друже🥰
Двері гуру відкрита-вперед до нового статусу!!!!
Так😁 дякую!
Вітаю!
Дякую друже, займу твоє місце🤗
Мої вітання з новим статусом🥳🎉🍾 Легкого старту до нової сходинки👍💪😉
Дякую друже🥰
Гарний в тебе настрій, Руслане 😉
З таким і продовжуй свій шлях 🤗
Дякую Андрій, буду старатися🤗
Вітаю з новим статутом 🤝🤩
І наснаги в подальшому 😉🤝
Вітаю з новим статусом!!! Так тримати!!!
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.