Мільйонер та чемпіон WPT Prime Amsterdam отримав 6 місяців в'язниці за ДТП

Рутгер Хеннен чемпіон WPT Prime Amsterdam Main Event

Голландець Рутгер Хеннен, який згідно з місцевим журналом Quote займав 30-те місце в списку 100 наймолодших мільйонерів країни, отримав покарання у вигляді 6 місяців позбавлення волі. Хеннен, який також відомий покерними досягненнями, розпочав свою бізнес-кар'єру у 2017, коли почав продавати людям похилого віку спеціальні "стоячі стільці" та крісла-лежаки. Бізнес процвітав, і за три роки його середній прибуток склав 6,4 мільйона євро. Vendis Capital, європейський фонд прямих інвестицій, додав компанію Хеннен у свій великий портфель у червні 2023 року, внаслідок чого чистий капітал Хеннена збільшився до 50 мільйонів євро.

Починаючи з 2011 Хеннен мав й кілька виграшів у живих покерних турнірах, а головним результатом стала перемога на WPT Prime Amsterdam Main Event у березні 2024 року, де в хедз-апі з ним грав українець Максим Клопоток. Також голландець відзначився на EPT Monte Carlo, де посів 31-е місце в головній події. І цей результат він не зможе покращити ще, як мінімум шість місяців.

Річ у тому, що 19 червня 2019 Рутгер Хеннен став учасником ДТП в наслідок якого загинув велосипедист-підліток. Тоді Хеннен, на великій швидкості, проїхав перехрестя на своєму Porsche Cayenne та збив 15-річну дівчину, яка перетинала цю ділянку дороги на велосипеді. Дівчина померла миттєво.

Суд визнав Хеннена винним у смерті підлітка та призначив п'ятимісячне ув'язнення та 18-місячну заборону водіння. Однак прокуратура оскаржила початковий вирок, стверджуючи, що Хеннен користувався під час керування мобільним телефоном. Зі свого боку Хеннен також подав апеляцію, вимагаючи громадських робіт замість тюремного ув'язнення, але натомість суд збільшив його покарання до шести місяців та до двох років заборону водіння.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.