Мільярдерка відкрила власну покерну школу, де вчить жінок приймати ризики

Жінка-мільярдер вважає, що секрет жіночого багатства полягає в покері

Дженні Джаст - 55-річна фінансистка, яка збудувала свою кар'єру в 90-х, а потім відкрила свій власний бізнес. Сьогодні вона управляє 4 компаніями з активами в десятки мільярдів, зокрема великою онлайн-платформою OptionsHouse. Але, як з'ясувалося, вона також володіє і жіночою покерною школою.

Коли Дженні відкрила свій бізнес, вона із задоволенням брала на роботу жінок, що у фінансовому світі початку 2000-х було досить прогресивно. Але, як розповіла сама Джаст, вона щоразу виявляла у співробітниць одну і ту саму слабкість: бажання максимально уникати будь-яких ризиків в умовах обмеженої інформації. І тоді Дженні вирішила відкрити власну покерну школу для жінок.

«Я часто кажу співробітницям: не обов'язково ставати покеристками або займатися трейдингом все життя. Але якщо розберетеся, як працюють ймовірності, то досягнете успіху в будь-якій галузі. Успіх завжди пов'язаний із ризиком: чоловіки чомусь підсвідомо це розуміють, а жінки ні. Я впевнена, якби раніше почала грати в покер, викреслила б зі своєї кар'єри 10 років невдач».

Почала Дженні з того, що вчила грати в покер дочок колег. Але вже незабаром курси покеру відкрили в офісі, а потім почали приймати навіть трейдерів з інших агентств. Згодом це виросло в компанію (і програму) Poker Power. Гри на реальні гроші там немає, але групові заняття платні (50$ за 4 години).


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.