Mini EPT Monte Carlo на PokerStars: 21 турнір із призовими в 70 000$

​Команда однієї з найтоповіших покерних кімнат приготувала для своїх турнірних гравців. Можливо ви чули про те, що наразі в Монте-Карло проходить черговий етап серії European Poker Tour, яку вже роками організовують "червоно-пікові".

Однак, не всі гравці мають можливість поїхати в Монте-Карло на вищезгадану серію, або ще не мають достатньо високого банкролу, щоб покрити вартість бай-інів. Саме для цих покеристів команда Старзів приготувала серію Mini EPT Monte-Carlo.

Серія Mini EPT Monte-Carlo

З 30-го квітня по 6-те травня на ПокерСтарс відбудеться 21 турнір з Холдему, Омахи та H.O.R.S.E в рамках серії Mini EPT Monte-Carlo, із загальним призовим фондом в 70 000$.

​Бай-іни в івентах цієї серії варіюються від 1,10$ і закінчується турніром суперхайролерів за 55$. Гарантії починаються від 2 000$, а найбільшу в 40 000$ має Мейн Івент.

Переможець кожного окремого івенту отримає додатково квитки в ключові турніри майбутньої серії SCOOP 2023 з гарантією в 75 000$. Головна подія Mini EPT Monte-Carlo за 5,5$ стартує вже 6-го травня й усі ті, хто потрапить до фінального столу Мейн Івенту, гарантовано отримають квитки за 1 050$ в турнір SCOOP.

Призові пакети учасників EPT Barcelona
Призові пакети учасників EPT Barcelona

Переможець Mini EPT Monte-Carlo Main Event також гарантовано отримає унікальний пакет учасника серії EPT Barcelona. До цього пакету входять:

  • Бай-ін у Головну Подію ЕРT – 5 300€;
  • Номер на двох у готелі Sofitel Barcelona Skipper на 9 ночей (із включеним сніданком);
  • ​Понад 300€ на особисті витрати (або зарахування цих коштів на акаунт Старзів).

Це означає, що всього за 5,50$ можна отримати шанс потрапити у велику живу покерну серію, де гратимуть імениті гравці міжнародного рівня!

Сателіти в турніри серії Mini EPT Monte-Carlo

В окремі ключові івенти обговорюваної серії доступно безліч унікальних сателітів, які дозволяють зіграти у цих турнірах ще дешевше (та куди вже дешевше😅)

Ці відбіркові турніри проходять майже щодня, протягом усього фестивалю, і їх бай-іни починаються від 0,27$. Найдорожчим став сателіт за 3,30$ в турнір ​Mini EPT Monte-Carlo 14, повний бай-ін якого становить 25$ при гарантії в 35 000$. 

Фрібай-сателіти у Mini EPT Monte-Carlo Main Event

Окрім вищезгаданих дешевих сателітів у ключові події фестивалю, є також унікальні фрібай-сателіти у Головну Подію Mini EPT Monte-Carlo за 5,5$. Знайти ці фріроли можна у лобі МТТ-сателітів серії.

​Всього для гравців буде доступно 6 таких безкоштовних турнірів. В перших чотирьох розіграють по 100 квитків у Головну Подію, а в двох фінальних фрібай-сателітах розігруватиметься по 750 місць. Таким чином, навіть цілковитий новачок має унікальний шанс зіграти за одним столом із відомими гравцями та заробити великі призові. Удачі за столами!

Один з лідерів серед онлайн-румів
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.