Мрія залишилась мрією.
Доброго настрою Панове.
Трохи Китаю.
Зробив депозит на QQPK і мені насипали купу квитків.
В перший же день зіграв в турнірі, зробивши два входи.
Результат багатообіцяючий.
11 ТМ баксів і квиток далі.Відсоток ітм дуже малий ,при тому не залежить від кількості гравців.
На наступний день зіграв по цьому квитку.Не думав що гравців буде настільки мало.Результат.
Отримав ще квиток вартістю 77 баксів.
Мав в касі такий квиток.Грав наступний день.
Я планував зіграти в неділю,але в суботу побачив ,що в неділю такого турніру не буде.Тому змушений був заходить в пізню реєстрацію.Приблизно на 14 бб.Результат.
Кількість гравців також була невелика.Я став лише бабл боєм фінального столу.Призові вражають.Мені підійшов би приз під номером 4.
Проте мрія залишилась мрією,як же без неї.
Отак заманили мене надією і вірою в успіх.Залишився з мрією.
Будьмо Панове!!!Нехай щастить....





Юра, колись твої найзаповітніші гемблінг-мрії обов'язково материлізуються 😉
По іншому просто не може бути 🤗
Так і буде.Не вірив в свої сили в третьому етапному турнірі.
А там квиток за 77 мав обмежений термін дії, що ти залетів на 14вб?
Так спершу писали 19,20,21 червня в 17.10 це було в п'ятницю,а в суботу 21 число відмінили.
То тільки початок і доволі непоганий , ти 🫵 ще я так думаю 🤔 накрутиш вузькооким хвости , тре тільки трохи часу. 👍🤝😉😁
Грай в сателіті по 77 була доволі на пристойному рівні.Не так як у фріролах.Мені так здалося.
Гарну можливість подарували китайці, в майбутньому обов'язково будуть ще кращі нагоди😉👍️🤝
Мрії мають властивості збуватися, все ще попереду!!!
祝好运!
Знаєш мову?
Ні😅Але там написано "бажаю удачі"😉
Ще буде нагода забрати у китайців гарний куш 😉
Успіхів у твоїх спробах 💪💰💰💰💰💰
Удачі там з Китайцями і далі хай краще ще заходить)
Оце ти далеко зайшов , бажаю все ж таки добратись до призів 👍️✌️
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.