Михайло Демиденко посів шосте місце у турнірі NLH Eureka Main Event на серії EPT Cyprus

Українець Михайло Демиденко оформив шосте місце у 1 100$ NLH Eureka Main Event на серії EPT Cyprus

​На Північному Кіпрі розпочинається головний екшен в рамках серії European Poker Tour Cyprus. Серед фіналістів турніру 1 100$ NLH Eureka Main Event опинився український покерист Михайло Демиденко – на жаль, розвинути успіх за фіналкою так і не вдалося.

Головна подія NLH Eureka зібрала 2 659 входів. У 6-max турніру чіплідером йде індійський гравець Анкіт Ахуджа, але боротьба за головний приз у розмірі 362 365$ ще продовжується.

Михайло Демиденко покинув шістку фіналістів першим – цей результат приніс українцю 73 650$ призових. В останній роздачі йому не пощастило із кишеньковими 8♥️8♦️ – Едуард Норель з Румунії спіймав сет на флопі, маючи на руках 9♥️9♣️. На тьорні румун не залишив Михайлу жодного шансу, посилившись до фул-хаусу.​

Що стосується успіхів інших українців на серії EPT Cyprus: декілька ITM у різних подіях вже оформили Ренат Богданов, Андрій Пінчук, Діана Калєтіна, Іван Кузів, Олег Удовенко та інші.

Фестиваль на Кіпрі триватиме до 22-го жовтня, тому у наших гравців ще буде шанс завоювати трофей для України. Побажаємо їм успіху!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.