Михайло Гутий посів 10-те місце у турнірі Main Event WSOPC Сан-Ремо

Михайло Гутий на WSOP Circuit

В італійському курортному містечку Сан-Ремо завершився черговий етап серії WSOP Circuit. В різноманітних турнірах етапу приймали участь і гравці з України. Головним же змаганням фестивалю за традицією став Main Event, у який було зроблено 906 входів, а призовий фонд склав 766 476€.

Українці мали солідне представництво і на цьому турнірі, але у завершальний день, коли в турнірі залишилось лише 24 учасники, пройшли лише два наших спортсмени: Михайло Гутий та Сергій Устименко. Устименко вибув із турніру вже на старті фінального дня, а от Гутий був дуже близьким до того, щоб отримати чип-лідерський стек незадовго до фінального столу.

Ключовою стала роздача, в якій Гутий отримав 5-бет від суперника з А10. У Гутого були кармані королі, але на рівері прийшов туз. Невдовзі після цього українець програв залишки стеку та вибув з турніру посівши підсумкове десяте місце. Чемпіоном же  WSOP Circuit Main Event став гравець з Греції - Георгіос Цулофтас. Він отримав фірмовий перстень WSOPC та 120 000€ призових.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)

Завжди цікаво, як виступають на міжнародній наші. 

Було б гарно, якби в матеріалі була інфо про бай-ін і скільки за 10-те отримав "наш герой"

Дякую

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.