Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Mystery Cash Challenge: нове покерне шоу на YouTube від PokerStars

Mystery Cash Challenge: нове покерне шоу на YouTube від PokerStars

Старзи люблять радувати публіку різноманитними покерними шоу. Багато хто з фанатів пам'ятає такі шоу як PokerStars Championship Cash Challenge, де професійні гравці грали з медіа-зірками та акторами накшталт Кевіна Харта, та Shark Cage, де гравці намагалися заблефувати один одного та посадити до клітки. Тепер на youtube-каналі PokerStars вийшов перший епізод нового покерного тв-шоу - Mystery Cash Challenge.

Ідея нового шоу – додати у звичну кеш-гру формати Mystery Bounty та стенд-ап покеру. Кожна сесія поділена на 6 раундів по 10 роздач блайнди 25€/50€. Перші 9 роздач — «кваліфікаційні», кожен із гравців має за цей час виграти хоча б одну. Десята — бомб-пот, де всі, хто відібрався, скидаються по 100€ на префлопі і йдуть змагатися на флопі. Крім банку, переможець забирає випадковий грошовий бонус та один із спеціальних (секретних) призів🎁. 

Склад першого епізоду підібрався дуже цікавий та різноманітний: Паркер Талбот (tonkaaaa), Сем Графтон, Олександра Ботез, Марія Хо, Фабіано Ковальські та Гріффін Бенгер. Ведучими шоу стали незмінні ведучі всіх ключових трансляцій PokerStars - Джо Стейплтон та Джеймс Хартіган.

У перших 9 роздачах екшену було мало (але багато жартів, та спілкування між гравцями), тому якщо дивитися такі шоу заради покеру - можете сміливо пропускати цей раунд. А от бомб-пот вийшов цікавим: Олександра Ботез опинилася в складному споті з блаффкетчером проти рішучого блефа Ковальські. Що з цього вийшло, дивіться у ролику.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

дуже цікаво.але не зрозуміло! Треба дивитися!!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.