На час Stadium Series на PokerStars з'явилися нові віртуальні предмети

Throwables 2020

Користувачі PokerStars вже звикли до віртуальних предметів Throwables за онлайн-столами. Деякі з них доступні всім безкоштовно, а можливість користуватися іншими потрібно заробити виконанням місій.

Для тих, кому до смаку Throwables, Старзи додали два нових спеціальних предмети. Скористатися ними зможуть всі, але доступними вони будуть лише на час проведення Stadium Series.

Купа грошей і туалетний папір

Перший предмет – це купа грошей, яка буде сипатися на гравця за столом. Для його отримання, потрібно оформити ITM в турнірах Stadium Series хоча б один раз.

Читати також: На Stadium Series пройшли фінали тижня

Якщо вам вдасться зіграти за фінальним столом, то кількість пачок збільшиться. А в разі перемоги, до них додасться ще й золотий злиток.

Цінність і підтекст другого предмету діаметрально протилежна першому. Його ви зможете отримати при досить сумних обставин: при програші з кишеньковими А-А або К-К.

Спробуйте ними скористатися і вирішіть самі, що ви про них думаєте. Якщо вони вам не сподобалися, їх можна відключити в налаштуваннях лобі ПокерСтарс.

ПокерСтарс 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.