На GGпокерок за 5$ можна відібратися у WSOPC Ring Event з гарантією 2 000 000$

WSOP Circuit 2020

У травні в покер-румах мережі GG Network пройде грандіозна серія WSOP Circuit із загальним призовим фондом 100 000 000$. За час серії в онлайні розіграють 18 перснів WSOP і українці можуть поборотися за них в GGпокерок.

В покер-румі будуть проходити різні сателіти до івентів WSOP Circuit. Хочемо зазначити сателіт за 5$, за допомогою якого можна пройти відбір у WSOPC Ring Event з гарантією 2 000 000$.

Як пройти відбір за 5$

Шлях до виграшу квитка у WSOPC Ring Event досить короткий. Вас відділяє лише два кроки від участі в турнірі з гарантією 2 000 000$. Що потрібно для цього зробити?

  1. Бути зареєстрованим в GGпокерок.
  2. Знайти в ігровому лобі сателіт за 5$ до WSOPC.GGпокерок 2020
  3. Зареєструватися в сателіті і потрапити до топ-5.

Якщо вам вдасться завершити сателіт в п'ятірці фіналістів – ви отримаєте квиток на наступний сателіт за 50$. У другому сателіті в призовому фонді 5 прямих квитків в турнір WSOPC Ring Event з гарантією 2 000 000$.

Читати також: Український покерист виграв перстень WSOPC в онлайн-турнірі

Сателіти будуть проходити кожні пів години починаючи з 3-го травня. Час проведення відбіркових турнірів: з 10:33 до 23:33 за київським часом.

Сітка сателітів дуже широка, і сателіт за 5$ далеко не єдиний в розкладі. Заходьте в лобі і вибирайте відбірковий турнір, який підійде під ваш банкрол.

Незважаючи на те, що в цьому році WSOP Circuit проводиться в онлайні, серія обіцяє бути дуже масштабною. У вас є унікальна можливість виграти перстень в онлайні.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий