На PartyPoker з'явилася функція All-in Cashout


Європейський покер-рум PartyPoker вже давно на ринку гемблінгової онлайн-індустрії. Команда покер-руму тримає руку на пульсі, стежить за трендами та нововведеннями своїх конкурентів і намагається не відставати щодо інновацій.

Нещодавно безліч покер-румів почали один за одним впроваджувати функцію All-in Cashout. Ця функція дозволяє закріпити ваш виграш при олл-іні з хорошими шансами по EV.

Представники ПатіПокер вирішили не відставати від сучасних гемблінгових трендів і додали можливість олл-ін кешауту до своєї покерної кімнати.

Однак у різних покер-румів різні умови надання кешауту по EV при виставленні, тому давайте детальніше розберемося які ж умови All-in Cashout на PartyPoker.

Читати також: PartyPoker провели редизайн зовнішнього вигляду ігрового клієнта

Насамперед є один фактор, який поєднує цю функцію з більшістю інших покер-румів – All-in Cashout доступний лише після флопу. Це означає, що вивести гроші одразу в стек по EV можна лише при виставленні на флопі. На префлопі, тьорні та рівері цю функцію використовувати не можна.

Якщо на флопі гравець йде в олл-ін і має високі шанси на перемогу, то він може скористатися олл-ін кешаутом. Однак при цьому він не зможе надалі вчинити будь-які дії. І якщо покерист все-таки виграє роздачу, він отримає лише ту суму, на яку він погодився при використанні All-in Cashout.

Наприклад: двоє гравців виставляються на флопі і один із них вирішив скористатися олл-ін кешаутом із шансами на перемогу в 75%. У банку 100$ і якщо покерист зробив All-in Cashout, то він отримає 75% цієї суми + покер-рум візьме додатково свою комісію в 1%. 75% з 100$ – це 75$, а 1% з 75$ складе 0,75$. У результаті остаточний олл-ін кешаут у цій ситуації дорівнюватиме 74,25$.

Ключові моменти функції All-in Cashout на PartyPoker:

  • Не можна використовувати All-in Cashout та Run It Twice (здачу другого борду) одночасно;​
  • Мінімальна сума комісії за олл-ін кешаут складає 0,01$ – незалежно від суми банку;
  • Функція доступна лише за кеш-столами Холдемі та Омахи, а також fastforward;
  • Якщо було використано функцію All-in Cashout, то гравець не зможе виграти основний і навіть додатковий банк у роздачі.
Європейський покер-рум з високим рейкбеком
PartyPoker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.7 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.