Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerStars з'явиться темна тема

PokerStars 2020

Темний режим – відображення яскравого тексту на темному тлі. Такий режим ще часто називають нічним і він припадає до смаку багатьом користувачам інтернету.

Ця функція дозволяє знизити навантаження на очі і економить енергоспоживання. Все більше додатків і платформ додають функцію нічного режиму за замовчуванням або роблять її основною для користувачів.

PokerStars став одним з перших покер-румів, який запропонував цю додаткову функцію своїм клієнтам. Для початку темну тему випробують на PokerStars.eu, а потім функція буде доступна і на основних Старзах.

Читати також: Розіграш 50 000$ від PokerStars на Twitch

Гравці зможуть включити або відключити темний режим, після переходу в "Налаштування". У лобі можна буде поставити прапорець навпроти темного режиму або прибрати його.

Ось так виглядає темне лобі на PokerStars:

Лоббі ПокерСтарс

В даний момент на PokerStars.eu темний режим доступний тільки в тих частинах лобі, де перераховані столи і турніри. У нього входять вкладки Cash Game, Zoom, Sit&Go, турніри і події.

Колір тексту трохи відбілили, а кольорове кодування турніру було змінене для більш темного фону. Функція темного режиму з'явилася через кілька тижнів після того, як PokerStars повністю оновили своє лобі, переключившись на більш сучасний вигляд.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.