Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На Upoker з'явилася 5-ти і 6-ти карткова Омаха і Китайський покер

Upoker

Азіатський покер-рум Upoker впевнено набирає популярність серед російськомовних гравців. У цьому покер-румі клуби створюють самі гравці, а тому в ігровому лобі панує досить затишна атмосфера.

Upoker продовжує оновлювати своє ігрове лобі новими столами і форматами. З недавніх пір в клубах цього покер-руму стало доступно одразу 3 нових формати покеру: П'ятикарткова Омаха, Шестикарткова Омаха, а також Китайський покер (OFC).

Читати також: 3 покер-руми для гри в китайський покер

У більшості покерних клубів доступні Grand-столи, які є загальнодоступними. Таким чином Upoker уверненно конкурує з іншим аналогічним азіатським покер-румом під назвою PokerBros.

Подібні оновлення швидше за все призведуть до помітного зростання трафіку в цьому покерному додатку, оскільки шестікарточная Омаха досить популярна серед азіатів, а також гравців з європейського континенту.

Ви можете створити свій клуб на Upoker і грати в вищезгадані формати вже сьогодні або ж скористатися послугами нашого агента Cardmates для отримання максимально вигідної угоди.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.