Негреану тільтує через дісконнекти під час WSOP 2020 Online

Даніель Негреану 2020

Такого досвідченого гравця, як Даніеля Негреану рідко щось може збити під час гри. За всю свою 25-річну покерну кар'єру він вже стільки всього бачив, що його навряд чи можуть увігнати в тільт речі, які звичайному покеристу важко перенести.

Даніель зберігає спокій і показує холоднокровну гру практично у всіх ситуаціях, але є винятки. Недавнім винятком стала гра Негреану під час WSOP 2020 Online.

KidPoker стрімив свою гру в турнірі MonsterStack за 600$, в якому за перше місце був обіцяний золотий браслет. Гра проходила в покер-румі WSOP.com, але в цей день сервер не завжди витримував навантаження і часто підвисав.

Читати також: Негреану розповів про плани на WSOP онлайн

Коли в черговий раз в важливий момент турніру зображення на екрані Неграну зависло – реакція Даніеля не змусила себе чекати. Покер-про мало не розбив свій ноутбук, так як в люті почав стукати кулаками об стіл.

Останньою краплею для Негреану став дісконнект під час того, як він зібрав сет тузів на флопі.

Результатом Негреану в цьому турнірі стало 535-е місце, яке не дозволило йому потрапити в ITM. Проте, Даніель з тих людей, які вміють посміятися самі над собою. Це він підтвердив на наступний день сказавши наступне:

«Вранці переглянув відео зі своїм вчорашнім тільтом і зрозумів, що не можу зупинити сміху над самим собою. Тепер можна відразу показувати цей відеоролик тому, хто задасть мені питання чи буваю я в тільті».

Даніель за традицією бере активну участь у Світовій серії покеру і планує виграти золотий браслет. На етапі, який проводить WSOP.com, зробити це у нього поки що не виходить: в його активі лише 5 потраплянь в ITM.

Є відчуття, що все найцікавіше для Неграну почнеться на WSOP Online, який стартує 19 липня на GGпокерок. Не дарма ж він поставив 1 000 000$ на те, що стане володарем браслету. А як вважаєте ви, під силу в цьому році для Негреану виграти браслет?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.