Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Негреану тільтує через дісконнекти під час WSOP 2020 Online

Даніель Негреану 2020

Такого досвідченого гравця, як Даніеля Негреану рідко щось може збити під час гри. За всю свою 25-річну покерну кар'єру він вже стільки всього бачив, що його навряд чи можуть увігнати в тільт речі, які звичайному покеристу важко перенести.

Даніель зберігає спокій і показує холоднокровну гру практично у всіх ситуаціях, але є винятки. Недавнім винятком стала гра Негреану під час WSOP 2020 Online.

KidPoker стрімив свою гру в турнірі MonsterStack за 600$, в якому за перше місце був обіцяний золотий браслет. Гра проходила в покер-румі WSOP.com, але в цей день сервер не завжди витримував навантаження і часто підвисав.

Читати також: Негреану розповів про плани на WSOP онлайн

Коли в черговий раз в важливий момент турніру зображення на екрані Неграну зависло – реакція Даніеля не змусила себе чекати. Покер-про мало не розбив свій ноутбук, так як в люті почав стукати кулаками об стіл.

Останньою краплею для Негреану став дісконнект під час того, як він зібрав сет тузів на флопі.

Результатом Негреану в цьому турнірі стало 535-е місце, яке не дозволило йому потрапити в ITM. Проте, Даніель з тих людей, які вміють посміятися самі над собою. Це він підтвердив на наступний день сказавши наступне:

«Вранці переглянув відео зі своїм вчорашнім тільтом і зрозумів, що не можу зупинити сміху над самим собою. Тепер можна відразу показувати цей відеоролик тому, хто задасть мені питання чи буваю я в тільті».

Даніель за традицією бере активну участь у Світовій серії покеру і планує виграти золотий браслет. На етапі, який проводить WSOP.com, зробити це у нього поки що не виходить: в його активі лише 5 потраплянь в ITM.

Є відчуття, що все найцікавіше для Неграну почнеться на WSOP Online, який стартує 19 липня на GGпокерок. Не дарма ж він поставив 1 000 000$ на те, що стане володарем браслету. А як вважаєте ви, під силу в цьому році для Негреану виграти браслет?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.