Новачок / Фанат / Експерт / Гуру / Еліта / ЛЕГЕНДА або 10 1/2 місяців одного року в житті Рулера

Саме стільки часу було потрібно нашому форумчанину з Одеської області Івану Рулеру, щоб першим за всю історію існування проекту Cardmates здобути найвищий можливий статус.

Про спільноту, про шлях до мети, про гру, про блогерство в житті і життя у блогах – наша розмова.

Профайл гостя (заповнюється власноручно)

Вік - 35 років, українець. З покером знайомий з 2014 року. Але була перерва з 2016 до 2023. 

Досягнення в онлайні. Тут прикол, бо в мене бай-ін більший, ніж бесткеш :) . Бесткеш 495$, а максимальний баін - 530$.

Досягнення в офлайні. «Живі» турніри не грав. 

Досягнення в спільноті Cardmates. Статус Легенда. Перший, хто здобув з моменту створення.

Проживаю в Одеській області.

KD – Вітаю, Іване) Це насправді – реально круте досягнення. Причому воно не «суто ігрове», воно показник того – наскільки ти цікава і різностороння людина. Саме це, я думаю, принесло тобі ці 10К балів за 10 місяців.

RyjierПривіт :) Я реально старався, щоб було цікаво читати, робив щось нове, вигадував) Деякі теми не заходили, щось - реально запам'яталось. Головне, щоб в цілому людям подобалось) В нас є багато цікавих блогерів, які теж могли бути першими. Просто я був більш активним - ось і весь секрет)

KD – Як ти сам вимовляєш або напишеш українською свій нік, як правильно? І що ти у нього закладав (якщо таке є), що він повинен про тебе сказати/повідомити? 

Ryjier – Правильно Рулер. Цьому ніку більше 17 років , я ще коли грав в DotA 1 - то взяв його) З дитинства завжди був лідером і любив рулити) Та так і пішло)

KD – Сьогодні давай поговоримо про ауру, блоги і форум сайту Cardmates.
Ти на даний момент є чемпіоном спільноти, виконав норматив Майстра. Це без жартів: статус підтверджує. Як вважаєш: чому так рідко і так мало в спільноті з'являється людей, які весело і цікаво пишуть? На тему гри, себе в грі? Зовсім нечасто з'являються нові яскраві особистості, до блогів котрих "прилипаєш". Це ж не залежить від рівня скіла в покері, від віку чи статі, від професійної підготовки. Це залежить від того, наскільки товариська і комунікабельна людина. Як вважаєш - швидше скромні і просто не хотять "лізти у воду, не знаючи броду" - чи дійсно таки переважна більшість хоче «просто хомки», але пошвидше і найменшими затратами?

RyjierЯк показує життєвий досвід - то більшість звісно хоче хомки і тп. А мало цікавих людей тому, що більшість вже морально виснажені і на спілкування у блогах/форумі/коментах просто нема часу і натхнення. Впливає становище в країні. Звісно. Впевнений, що коли настане мирний час - форумчани на Cardmates будуть розривати :)

KD – Питання про "заробіток плюсів", підвищення аури і статусу на сайті. Тема "заносів і доїздів", з картинками, з описом як це було - все одно залишається найцікавішою? Тобто гарний діпран/фіналка чи мегавиграш у слотах збере «по-любому» своїх 25-30 плюсів? Чи можливі інші теми, на твою думку, які будуть не менш "продуктивні"? Тут мова більше про новачків, які ще не мають своєї "харизми" на сайті, бо зрозуміло, що зараз більшість (включаючи мене, звичайно) - обов'язково відкриють новий блог від "гуру/елітного" автора просто через ім'я, а для фанатів і експертів - це ще треба заслужити..

Ryjier - Дуже гарне питання. Звісно на сайті про покер, казино саме цікаве – те, хто виграв більше «бабок». Про «плюси» в цілому – я б відмітив таке. Дуже багато нових людей не приймають участі у публічних тусні і движусі; і як – як наслідок - їх пости взагалі майже не плюсують, їм треба проявляти більше активності. І той, хто вже на досвіді - завжди бачить, хто ставить плюси, а хто ні, я, наприклад, знаю кожного Тож відповідно теж їх підтримую.Чудовий приклад Gymkabasik, Dusia, Tesla, - люди увірвались і дуже швидко набули ауру - тому що постійно на виду.Так що новачкам треба бути більш активними тоді і буде результат.

KD – Чи пам'ятаєш ти блог, який приніс тобі "найбільший профіт" саме в контексті аури? Коли приблизно і про що він був? (Я звісно можу це знайти, але ж питання не в тому).

Ryjier - Саме цікаве те, що я багато не набирав саме одним конкретним блогом; найбільше - це нещодавно про розіграш відсотку з участі у Sunday Million - 35+. Ну і останній, звісно, 43. А так - найбільше принесла тема з хедз-апами хомок кожної п'ятниці


KD – Я напевно є невиправним романтиком, але без пошуків можу згадати рибалку Рулера з жерехами, Дусін обліпиховий сад, Котькіни заморські оповідки, рибоводство Миколи Івановича - про купу речей і історій, які залишились у пам'яті, хоча не пов'язані безпосередньо з покерною подією, як от SilverPass з інтерв’ю на Старзах Андрія МістерКек, наприклад. Тобто ми - все таки спільнота не конкретно про гру, статистику і аналіз - швидше - про "людину за аватаркою". Хто чим «дихає», що у кого відбулось (прямо пов'язане з грою, чи не настільки прямо). Я помиляюсь?

RyjierЗвісно не тільки покер) В цьому якраз і є фішка Cardmates - можна писати все що завгодно, знайти однодумців і підтримку не тільки на тему покеру чи беттингу. Я сам залюбки читаю такі «неігрові» блоги. Це дає дуже чудову розрядку після переїздів і мінусів. Такий підхід дає більше свободи для написання і це надихає)


KD – Я коли прийшов в перший журналістський колектив - в мене якось одразу (повезло, звичайно) - з'явився Наставник, якому я був чомусь "не пофіг". Який казав "Толя, туда не ходи, сюда ходи ". Це реально допомагало розібратись "як що працює". Не хотів би після інтерв'ю отримати пару запитів від новачків типу "Рулер, ми тебе поважаємо! Ти - Легенда! Покажи, будь ласка, кілька прийомчиків!!" Як дивишся на таке?

RyjierЦікаво те, що я сам так писав деяким новачкам. Про те, що допоможу, якщо щось не зрозуміло) Вважаю, що це повинно бути базою у кожного - тоді буде завжди чудова атмосфера. Щодо підтримки чи підказок/рекомендацій новачкам – я завжди відкритий для цього. Можна сказати, що у мене девіз життєвий: поступай з людьми так, як би ти хотів, щоб поступали з тобою.

KD – Хто з твоєї родини/ближніх знає про покер, слоти і блогерство? Якщо знають - що сказали про статус Легенда - ну, хочеться ж поділитись, це ж дійсно досягнення?

RyjierЯ на даний момент живу з батьками і звичайно поділився тим, що став Легендою Попередньо пояснивши – «що це і з чим їдять» В цілому - пораділи) Але шуткували, скільки я мільйонів з цього заробив :)Вони «старої закалки» і прибічники того, що еквівалент праці повинен монетизуватись. Я відповів що це – величезна таємниця Про слоти знають, що я грав все своє життя і маю через це це купу всіляких «історій з продовженням».. Але вони бачать, що я виліз з цієї ями і дуже мене зараз підтримують.

KD – В тебе розвинута інтуіція - як ти про себе думаєш? От не маючи якихось об'єктивних факторів (цифр, статистики, попередньої інформації, нотсів) - ти маєш "внутрішній голос, Власного Підкажчика"? Щоб у якійсь ситуації саме звідси отримати допомогу: буде отак, граємо це? Або буде отак, впевнений! Є таке чи ні?

RyjierТеж дуже чудове питання) В мене дуже розвинена «чуйка» і інтуїція. Перечитано багато літератури на цю тему. І багато разів вона мені допомагала. Якщо сказати точніше - то цей внутрішній голос завжди правий, а я просто ще, нажаль, не навчився прислухатись до нього на 100% відсотків. Хоча працюю над цим. Ця "чуйка"дуже допомагала, коли я грав у рулетку. Були випадки, що я сиджу, дивлюсь стрім - і голос: «Зайди в рулетку і став на повтор». Заходжу, перша ставка 8 і вуаля 1000$ - і все, вийшов. Таких випадків дуже багато. Щоб цей механізм працював максимально продуктивно - потрібно бути «відпочившим» і зарядженим. Інакше діапазон змінюється і просто втрачається зв'язок. По-іншому то називають енергія, вібрації і тд).

KD – Тоді питання до твого Внутрішнього Голосу) Як думаєш, готує для тебе СМ якісь спеціальні смаколики з приводу статусу Легенда чи щось крутеньке буде вже за наступний статус? :)

Ryjier – Наступного статусу не буде.) Спеціальні смаколики - думаю так, щось буде - я вклав багато сил ,часу і енергії. Але чесно скажу, як і в своєму блозі - що робив це не задля якихось винагород. Щось буде цікаве - супер, не буде - теж супер. Життя навчило не очікувати багато, щоб потім результат не розчарував)

Легенда то ж фінішний статус.

KD – А про що мріє зараз Легенда Cardmates? Якщо брати ігрову сферу? Або неігрову, на загал. Я впевнений, що Мрія Головна у нас всіх одна – вигнати з дому орків. Але ж мрії бувають і кілька разом :) Є щось таке?

Ryjier Ох, мрії! Так, звісно, війна - то велике горе і чим скоріше вона завершиться, тим краще! Це реально зараз Найголовніше. А про що мрію ще? Мрію про подорожі, в мене в цілому вже є в списку більше 20-ти країн, майже вся Європа, частина Африки і трохи Азії) Хочеться фінансової незалежності і мати можливість займатися тим, що по душі) Ще Мрія Рибалки - то піймати марліна) Тунців ловив,а марліна тягнув і вже, майже перекинувши через борт, – не втримав, він зірвався, ех-х) Дізнавався, де організовують цю рибалку) Якихось 1600€ - і погнали)

KD – Звіт/блог з цієї рибалки набере 999 плюсів, і я тобі цього бажаю!
Тепер моє «фірмове» фінальне питання.
 Продовжи/заверши, будь ласка, фразу «Коли я довго не публікую блог на СМ, я…

Ryjier - Коли довго не публікую блог - то вигадую щось новеньке для нового блогу)


З моменту реєстрації не було дня, щоб я не заходив на Cardmates ) Який би не був жахливий стан, але для нашої спільноти – сили є завжди!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
У спільноті Cardmates з травня 2023 року. За професією - журналіст. За реаліями - журналіст про покер)
Коментарі (22)
Україна krowkashy Еліта
Еліта

5 зірок одразу і приступаю до розпаковки 

2 відповіді

  

Україна krowkashy Еліта
Еліта

Уууу , душевно ^ ^

Україна Ryjier Легенда
Легенда

Дякую,було круто)😉🤝😇

1 відповідь

Тобі дякую і найкращі вітання 

Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Супер! Вітаю ще раз з легендою !

0 відповідей

Чудове та цікаве інтерв'ю 

0 відповідей
Україна MisterKek Еліта
Еліта

Було цікаво

0 відповідей
Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

На одному диханні прочитав інтерв'ю! 🥹👍👍✊ 

0 відповідей
Україна Luna4444 Гуру
Гуру

Просто вогонь інтерв'ю, прочитала задоволенням, було дуже цікаво.

Пишаюсь що пан Рулер є частиною команди Лунатіки 0 відповідей
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Дякую! Було дуже круто!

0 відповідей

Як же приємно чути такі слова за нашу з Ванею роботу) Ми дякуємо вам!!

0 відповідей
Україна qok24 Еліта
Еліта

Супер інтерв'ю! 

Іване, вітаю тебе ще раз, друже! 

Дійсно не раз мені приходив на допомогу у різних питаннях!

0 відповідей
Україна mikki_19 Фанат
Фанат

Круте інтерв'ю успіхів в подальших виграшах

0 відповідей

        Кожен раз читаю інтерв'ю і кожен раз отримую задоволення! А ця розмова 2-х цікавих співбесідників взагалі супер! Толя і Ваня очікую від Вас нових інтерв'ю і нових блогів

1 відповідь

 ❤️ 🙏

Україна DragonsIFUA Експерт
Експерт

Поступай з людьми так, як би ти хотів, щоб поступали з тобою!
Так і я люблю говорити й притримуватися цих слів)

0 відповідей
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

Гарне інтерв'ю!)

0 відповідей
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Клас, клас, клас 😘

Цікава розмова - дяка обом хлопцям 🤗

Ваня - красава (з усіх сторін 😉)

0 відповідей
Україна DeM0N_ZT Гуру
Гуру

Дякую,за інтерв'ю!

Завжди цікаво почитати про Великих Людей з СМ!

0 відповідей
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Дуже гарне інтерв'ю. 

0 відповідей
Україна DenysHP94 Експерт
Експерт

Цікаве інтерв'ю. Давайте ще про цікавих людей нашої спільноти. 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.