Новачок у кеші. 5000 роздач\день - будь якою ціною. Нл4 (день4)

Вітаю

Сьогодні відіграв погано. Намагаючись зробити 5000 роздач, я втомився та почав грати у якусь фігню. Стеків 5ть точно подарував. Якість краще, а ніж кількість. Ми за свої помилки завжди платимо.

От і я сьогодні трішки заплатив Головне зробити правильні висновки.


Сьогодні даю 2 роздачи в яких я подарував гроші. І одну де відскочив. 

1.

Спойлер



тут фолд флопа на 3бет. Далі аналіз вже зайвий


2.

Спойлер




придумав йому блефи, котрі ніколи не доблефують рівер на нл4, але все одно натиснув колл


3.

Спойлер



жодного блефу не бачив на нл4 такими сайзами, тому фолд. Я граю без 5бетів. Це дозволяє залишити у грі 4бет блефи у оппонента.


Оцінити блог:
3
Україна OoopsSorry Фанат
Фанат
Олександр. Народився та мешкаю у м. Кривий Ріг.
Коментарі (2)
Україна AleksGo Експерт
Експерт

1) Цікавий сайзнг опену) 

3) Як часто бачиш блеф 4бети у поля? Бо у мене, у 90% поля, 4бет не більше 3% на MP, часто це ДД+ і АК. 
Тому мої думки, АА вигідніше пушити, бо АК поле часто не викидує, і тому фолдів може взагалі не буде на 5бет пуш.
Тільки в експлойт, проти опонента з 4бетом 5+, грати кол АА, бо там дійсно є блеф в 4беті.  

1 відповідь
Україна OoopsSorry Фанат
Фанат

Привіт.
1) H2N чомусь не бачить ставки гравців які щойно сіли та поставили по 1.5бб не чекаючи бб, зверни увагу там пот 0.18 (4.5бб) до мого рейзу
3) Загалом не часто, в усіх 4бет приблизно 3-4%. Але вважаю що на дистанції, 4бет пот без позиції опп зіграє гірше, чим колл 5бет пуша. Моя загальна стратегія гри - це залишити багато слабких рук у оппа до рівера, та добрати з нього більше, я не намагаюсь вибивати великими сайзами слабкі та середні руки. На мою думку помилки на рівері дорожчі, чим помилки на префлопі та флопі. Головна ідея у тому, що кулернутись я завжди встигну, але залишаю собі шанс відскочити, бо майже ніхто не блефує на стек. Але це лише на мою думку. 

Дякую що берешь участь у обговоренні роздач, тим паче ти катаешь в ліміт у 10разів більший, я ціную твою думку.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.