Нове покерне опитування показало, що 44% гравців вважають себе плюсовими

Результати соціального дослідження серед американських покеристів: більшість гравців в покер грають в плюс

Тематичний портал Poker.org провів соціальне дослідження серед американських гравців в покер, яке показало досить цікаві факти. В опитуванні взяли участь 1 334 гравці, серед яких виявилось 24% жінок, а 59% схарактеризували себе як досвідчених гравців. 

На питання чи вважають вони, що покер переживає новий бум, 56% опитуваних відповіли "так". 33% назвали найбільш зростаючою зоною живі покерні турніри, онлайн-кеш відмітили 26%, онлайн-турніри набрали 25%, а ріст у живих кеш-іграх відзначили лише 17%. 

Соціальне дослідження покеру: факти про гравців покеру в Америці

Головним питанням в опитуванні було : Чи вважаєте ви себе гравцем, який виграє в покері? ​44% гравців на це відповіли "так", в той час, як лише 15% визнали, що в покері програють гроші більше ніж виграють. Навіть серед новачків більша кількість людей назвали себе плюсовими гравцями. 28% новачків, які вважають, що грають у плюс, проти 21%, які грають в мінус:

Нові тренди: соціальне дослідження гравців покеру

При цьому майже всі опитувані відзначили, що грають як в онлайні, так й в офлайні (91%), але ось доступ до гри більшість отримує через смартфони. 54% гравців відзначили, що грають в покер на телефоні:

 Покерне дослідження

Цікавою також виявилась й відповідь на питання, як саме гравці вперше дізналися про покер. Виявилось, що 57% опитаних дізнались про гру від своїх родичів, друзів або колег. В той час, як лише 41% дізнався про покер через медіа (покерні трансляції в інтернеті, онлайн-реклама, тематичні сайти). 

 Покер в Америці: соціальне дослідження та цікаві факти

На питання чи вважаєте ви покер грою де результат залежить від скілла, чи грою в який головне вдача, більшість відповіла, що вважає покер грою де вирішує саме скілл. З цим погодились 81% досвідчених гравців та 62% відсотка новачків. А ось питання "яка ваша головна мета в покері?" більшості не виявило. 30% опитаних назвали своє головною метою "виграти великі гроші в живому-турнірі", 19% хочуть стати покер-про, 14% бажають виграти великий онлайн-турнір, 23% ставлять за мету заробити гроші в кеш-іграх, а 8% прагнуть стати покерними медіаінфлюенсерами.

Покерне опитування

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (3)
Україна Pavlodar Фанат
Фанат

Треба на форумі провести таке опитування))) За ним, ми будемо плюсовіші за американців))) Тільки звідки беруться 65% гравців, які грають у мініс і за чий рахунок живуть ті покерруми та 5% плюсових?

0 відповідей
Україна DenysHP94 Гуру
Гуру

Я думаю що все ж таки більше в мінусі. Хоча із-за некоректності відображення всіх турнірів ( більше фріролів і приватних) на сайтах зі збору статистики, можливо навіть більш около нульовий результат, чи мікро плюс, чи мікро мінус. Не знаю. В офі також)

0 відповідей
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Вважаю, що члени нашої спільноти всі плюсові 🤑

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.