Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Новий губернатор Кентуккі хоче легалізувати онлайн-гемблінг

Енді Бешар

В американському штаті Кентуккі, у листопаді, кандидат від Демократичної партії Енді Бешар переміг республіканця Метта Бевіна на виборах губернатора.

Бевін у свою чергу є завзятим противником гемблінгової індустрії і під час своєї передвиборної кампанії заявляв, що самогубства трапляються у казино щоночі.

Не минуло й трьох повних місяців, як демократ Енді Бешар довів, що має цілком протилежну думку з цього приводу.

Читати також: У штаті Небраска готуються легалізувати онлайн-покер

Новообраний губернатор штату Кентуккі лобіює законопроект про легалізацію онлайн-гемблінгу в Палаті представників ще із середини січня.

«У нас є внутрішні джерела доходу, які ще не задіяні. Якщо ви проїдете всього милю через річку, Огайо, Індіана приносять сотні мільйонів доларів на рік, які Кентуккі просто не отримує. У нас є 500 мільйонів доларів потенційного доходу. Ось що потрібно сказати: Огайо це робить, Індіана це робить. Прийшов час і Кентуккі зробити це» – заявив Енді Бешар.

За словами експертів, у окремих регіонах США назріває серйозний бюджетна криза і легалізація онлайн-гемблінгу однозначно допоможе хоча б частково заповнити дірки в бюджеті і, можливо, навіть підняти пенсії та інші соціальні виплати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.