Новий покерний клієнт 888poker: що змінилося в версії для ПК

Новий покерний клієнт 888poker

У жовтні 888poker представили реліз оновленого мобільного додатку, який оцінили по достоїнству багато користувачів. У листопаді оновився покерний клієнт для ПК, а що саме в ньому змінилося ви дізнаєтеся в цій новині.

Оновлений покерний клієнт 888poker для ПК

Головне лобі

Найбільше в покерному клієнті перетворилося основне лобі покер-руму. Тепер візитна картка покер-руму стала більш зручною і комфортною. У лівій частині екрана з'явилася панель, на якій можна побачити: баланс користувача, його рівень, а також завдання з призами 888poker.

Нижче цієї панелі вказані види гри на 888poker, і розділи "Для новачків" і "Акції". Справа вгорі ви зможете знайти касу, налаштування та допомогу для гравців.

Лобі кеш-ігор

Якщо ви перейдете в лобі кеш-ігор, то побачите що ігри можна відображати як списком, так і вікнами. Відображення списком виглядає аналогічно з попередньою версією.

У відображенні вікнами потрібно налаштувати фільтри шляхом вибору необхідних. Якщо ви хочете вибрати високі ставки, то потрібно поставити галочку біля високих ставок. Аналогічна вибірка діє і в лобі Sit&Go.

Турнірне лобі

У лобі турнірів більше немає вкладок "Special", "Restricted", "Satellites" і "Poker Club", так як замість них тепер фільтри. Багатостолові турніри можна відфільтрувати за бай-іном і за форматом.

У турнірному лобі з'явився таймер з часом до початку івенту або до рівня підвищення блайндів. У таблиці чіпкаунту біля нікнеймів топ-3 гравців відображаються медалі, а стартовий стек в блайндах відображається на поточному рівні. Гравцям, які ще тільки планують зареєструватися буде корисно знати з яким стеком вони приєднаються до івенту.

Підбиваючи підсумки

Якщо підвести підсумок оновлення 888poker, то можна погодитися з тим, що воно дійсно глобальне. Зміни внесли практично в кожній вкладці покерного клієнта для ПК. Фільтри і навігація помітно покращилися, а сам клієнт став більш комфортним для використання.

У деяких гравців не виходить завантажити оновлення для покерного клієнта. У таких випадках радимо повністю видалити з комп'ютера 888poker, а потім заново завантажити і встановити. Якщо виникли будь-які труднощі -звертатися в онлайн-чат Cardmates для їх вирішення.

Також. якщо вас цікавлять безкоштовні турніри, то не забувайте заходити у розділ паролі на фріроли 888 poker, щоб знайти актуальні паролі на фріролли цього покер-руму.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.