Новий етап у житті пробую себе у Кеш день 1-3 🏆️💪🤑
Всім привіт, рішив попробувати себе в кеш NL2.
У мене був важкий вибір
Я вибрав Холдем , хоча дуже полюбляю грати Омаху(тут дуже мало відео матеріалів навчання).
В ЦІЛІ собі записав:
1.Дисципліна та Самоконтроль (Проблем із тільтом у себе майже не помічав, хіба що після переїздів🥶, коли я був сильно попереду. Але я можу зупинитися і перелаштуватися і зайти через деякий час з холодною головою. Немає такого, що мені обов’язково потрібно одразу відіграватися.)
2.Навчання та відео матеріали (З цим складніше так як мені важко налаштуватися на пошук матеріалів, потім дивитися їх уважно😬, а інколи перемотувати кілька разів, бо не все одразу зрозуміло.)
3.Дистанція та кількість рук (Тут також проблеми так як не все є час , часто хочеться просто відпочити, щось подивитися або пограти в гру на ПК. Також проблема з переглядом своїх рук та розбором своїх роздач, практично не роблю цього)
Мій план на найближчі 30 днів у покері:
- Хочу відіграти повноцінну дистанцію протягом 30 днів, щоб мати уявлення про свій рівень гри.
- Якщо результат буде мінусовий , тоді потрібно буде щось кардинально змінювати або навіть розглянути перехід на Омаху.
- Якщо результат буде близький до нуля , значить що я граю на поточному рівні. У цьому випадку зроблю акцент на навчанні та регулярний перегляд відео, розбір роздач і робота над слабкими місцями.
- Якщо результат буде плюсовий я продовжу грати в тому ж режимі, додам більше навчання, щоб закріпити результат і рухатися вище по лімітах.
Перейдемо до цікавих роздач, які я вже зіграв за ці дні 🧐
Я не знаю, чому він взагалі відкривався 3 BB і заколив мій 4-бет, але сталося як сталося. Далі він зловив тріпс, я поставив і вже не зміг скинути. Думаю, тут моя помилка, я замало зарейзив префлоп і не потрібно було виставлятися на флопі. Здається, це була моя перша роздача.
Далі роздача з KK. Думаю, тут я трохи переагресував. Ймовірно, у нього були руки типу Ax, але мої великі ставки вибили його, і я не добрав.
Тут без коментарів він просто блефував, і результат мене влаштовує.😁
В цій роздачі поїхав старший, але монетку ніхто не відміняв. Я радий, що AK вистояли не так часто таке буває. Хоча за ці 3 дні AK частіше вистоювали і приносили прибуток, ніж AA.🙃
Мені здається, що на флопі ми вже виставилися. Я не очікував там побачити сет. Думаю зіграв правильно, просто не пощастило.😔
Тут дуже пощастило, що він зібрав другу пару.
Я незнаю чому я забрав🙄. На мою думку помилка, правда там 15 бб було недоплати але все ж таки.
Напевно найбільше запам’яталась ця роздача мені, зіграв на мою думку правильно, та і противник думаю також, тут просто кулер.🤑
Знову ж таки незнаю чому забрав 😅
Хороший бонус 🤑
В результаті за ці 3 дні я відіграв приблизно в нуль від стартового балансу. Загалом зіграв майже 1500 рук.

Всім дякую за увагу. Якщо хтось хоче повчитися разом або знає, де знайти підходящий матеріал для навчання напишіть у приват, буду дуже вдячний. Всім гарного дня 🙂










Кеш, це явно не моє, я більш турнірний гравець, а вам успіхів, гарний блог.
Звичайно, думаю кожен повинен знайти щось своє.На даний момент пробую себе у кеш.Дякую тобі😉
на англ доволі багато знаходив свого часу.
там, в принципі, не так, шоб велика база англ треба, шоб розуміти про шо мова.
в будь-якому випадку gl ;)
Подякував за підказку, на даний момент зосереджусь на холдемі, але думаю про омаху також не забуду . Спасибі😊
Бажаю тобі удачі і міцних нервів 💪🤝
Дуже вдячний🤝
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.