Новий рум, нові емоції і поки хороші
Всім вітання друзі.
Сьогодні хочу поділитись з вами своїми враженнями про гру у новому румі України, а саме:
І так лев вже бродить і тут, і нажаль турнірна сітка в даному румі нагадує пустелю
Бо турнірів майже немає, а ті що є виглядають як оазис посеред пустелі
Та Лев знайшов ту заповітну гривню і увірвався в даний і єдиний шматок зелені у цій пустелі
І що хочу вам сказати що перші пів години турнір просто супер складався бо мені приходили лише топ руки, і не було ніяких переїздів, і лев мав приблизно такий вигляд
А коли чисто випадково роздавали не топову руку, то на стіл виходив топовий борд, поїхали по тьрну🤔🤫🫣
Та на 44 хвилині цього гіпертурбового турніру сталась всеж роздача яка приземлила лева, і напомнила що іншим теж може доїхати і навіть дуже боляче, тут доречі ми відкрились по флопу
Та Лев не здавався, і вже практично на баблі сталась чудова роздача, в якій флоп зробив дуже боляче а рівер заставив мене знову повірити у чудеса
А пізніше почалась перерва і після її закінчення я зрозумів що це ще зовсім не бабл🤔🤔🤔 бо на кінець пізньої ще залетіло з десяток чоловік по 2 ВБ...
З одним з них мені вдалось розібратись
Та нажаль пізніше карта мене покинула на призволяще, і я залишив даний турнір на 11 місці... З досить таки непоганими призовими як для турніру з БІ 1 ГРИВНЯ😁
А тепер ще про питання яке мене цікавило... Як з виводами з цього нового руму???
І виявилось що питань тут взагалі немає бо гроші на карті були вже через 5 хвилин
правда з податком, але для неньки України нічого не шкода
Ось таке в мене вийшло знайомство з новим румом.
Всім дякую за увагу, і до зустрічі за столами.
Всіх обіймаю🤗🤗🤗










Вітаю! Тепер головне дочекатися вивода, бо дехто чекав майже місяць
Дякую друже, та нема чого чекати бо гроші давно вже вивів, і без ніяких проблем, за 5хв🤔
Хз, мій ноут відмовився встановлювати цей рум😅
Але вітаю, чудовий результат за 1 грн😉
Дякую друже, ну я поки його лише з телефона граю🤝
Вітаю, гарний результат💪🍻
Дякую друже🤝
Пробував регатись,але треба дія-підпис.А в мене зараз борода..Відеоідентифікація не пропускає😅Тому залишив на потім..Але "плюшкі" не погані дають + ліцензія👍
Гарний виграш,вітаю🤝✌️
Дякую друже🤝 да поки дають халяву то потрібно якось зарегатись😉
Я регався без Дія підпису, у мене теж його нема
вітання!
добре, шо вивели.
...хтось на форумі не так давно якраз жалівся на неможливість виводу коштів звідти.
Дякую друже, та я теж про це читав, і саме це питання мене найбільше хвилювало, але в мене проблем не виникло, тому поки даний рум рекомендую🤝
Мої вітання, друже🥳🎉🤑 Чудовий результат👍💪
Гарно гривню розкрутив😍👏💰
Дякую друже, да враховуючи БІ то це навіть супер результат😉🤝🤑
Знайомство вдалося👍
Це точно, і навіть дуже близько познайомились☺️
Вітаю з крутим результатом,походу там солодка Поляна,бо ти неперший пишешь про заноси в цьому румі,добре що з виводом все гуд у тебе...
Цікаво а скільки людей там в туріку,це кілополяна,чи як?
Бажаю в цьому румі тобі забрати топ1 ,але вже за байін наприклад,10гр😉
Дякую друже🤝 поляна там так собі майже всі з вбет, людей грає +- 130 чол, пізня час, рівні по 3 хв, а туріків по 10к немає але є по 2к і грає приблизно 30 чоловік, за те призові 200к😉 тож залітай теж🤝
Ні,я поки пас,розважався сам поки,мені з головою хватає три руми - пб,gg,вбет...
Ну тоді розривай ті поляни😉
Вітаю друже 🤝 👍
Депозит робив, для виведення коштів ?
Дякую друже, да робив 100 грн, бо гривні на турнір не було, депи теж дуже швидко робляться🤝
Дякую за інформацію 🤝
Ще якщо цікаво то в мене моно карта👍️
В мене моно теж є.
Крутий результат вийшов 👍💪, вітаю Коля🤑💰
Дякую Вова, могло бути краще, але я ще не знав що там з виводом, тому трохи поспішив, а так могло бути ще 2 пейджампи🤝
Гарне знайомство)
Хай виправдовує надії!) 💯😎💥
Дякую друже, надіюсь цей рум стане улюбленим😉
Вітаю з гарним результатом друже 👏🔥👍🥳 Добре, що хоч чекати на вивід не довго 😉
Дякую друже, да питання з виводом було дуже актуальне😉
Ніфіга собі ) Вітаю, як буде час кинь мені в приватні посилання н7а рум, може спробую теж там , як там з веріфом доречі ?
Дякую, зараз скину, верифікація через дію, дуже швидко, депи теж від 100 грн,
Чудовий результат, друже 👍😉💲
І швидко вивели🔥...бо знаю, що не у всіх такий швидкий вивід в даному румі був...
Дякую друже, ну я спочатку робив депи 2 по 100 грн, і на щастя все без пригод😉🤝👍️🤑
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.