Новини EPT: в Main Event залишилось 57 гравців, 2 українці вийшли на фіналку турніру за 1 100€

EPT Paris 2024 Main Event

В EPT Paris 2024 Main Event вчора завершився етап Day 3. За його підсумками в грі залишилось 57 учасників. Чіп-лідером є представник Греції Панайотіса Мавріцакіс, стек якого складає 147 ВБ. Його найближчими переслідувачами є Ерік Афріат (Канада, 115 ВБ) та Том Міддлтон (Велика Британія, 110 ВБ). 

Серед тих, хто продовжує боротися за головний приз і титул чемпіона, також залишається й українець Євген Джура. Щоправда, перед стартом Day 4 він має один із найкоротших стеків - лише 12 ВБ.

Також у грі залишаються чемпіони EPT Антон Уігг та Дімітар Данчев. Вони ще мають шанси стати дворазовими переможцями EPT Main Event. Серед інших відомих імен, які все ще в грі, варто також відзначити хайроллерів Льюіса Спенсера, Байрона Кавермана та Олексія Поняковса.

Нагадаємо, що слідкувати за подіями Main Event можна за допомогою трансляцій на офіційних каналах PokerStars на YouTube та Twich.

Окрім ME на EPT Paris 2024 також проходять і інші турніри. Одним з таких став Event #29: 1 100€ No Limit Hold'em, в який було зроблено 202 входи. На фінальний стіл цього турніру зуміли пройти одразу два українських покеристи: Сергій Тарнакін зайняв підсумкове 6-те місце, а Ігор Золотухін став четвертим. Перемога у турнірі дісталася представнику Великої Британії Едріту Гечі. У хедз-апі він переграв гравця з Ізраіля Якоба Амселлена:

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Едріт ГечіВелика Британія40 960€
2Якоб АмселленІзраїль25 600€
3Олександр РабюсоФранція18 290€
4Ігор ЗолотухінУкраїна14 070€
5Фабіано КовальскіБразилія10 820€
6Сергій ТарнакінУкраїна8 450€
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.