Новини WSOP Paradise: розіграно ще три браслети, Бугайов оформив ще один фініш у топ-10

WSOP Paradise

На Багамських островах тривають змагання серії WSOP Paradise. Вчора там було розіграно три браслети Світової серії.

Перший дістався канадцю Мартіну Раус, який переміг у турнірі Event #4: 1 000$ Mini Main Event. Ця подія зібрала величезне поле з 2 234 заявок, які створили загальний призовий фонд у 2 234 000$. У фінальний день вийшло 23 гравці, серед яких опинився і українець Назар Бугайов. Нагадаємо, що кілька днів тому йому вдалось посісти друге місце у турнірі WSOP Paradise Millioner Maker. Цього разу результат нашого гравця був скромнішим - він вибув з турніру на 10-му місці (+21 800$). Вибив його зі змагань гравець із Чехії Йозеф Снейберг, який у підсумку став суперником Рауса по хедз-апу і зайняв друге місце (+194 800$). Переможець же отримав не лише золотий браслет а й 334 380$ призових.

Другий браслет дня був розіграний у турнірі Event #3: 25 000$ GGMillion$ High Rollers Championship, в якому також відзначився український гравець. Ренат Богданов трохи не дотягнув до фінального столу та посів дев'яте місце і заробив 208 300$ призових. Сам фінал догравався вчора і його тріумфатором став Самуель Маллюр із Австрії. За свою перемогу він отримав аж 2 726 300$. Варто відзначити, що Маллюр грає і тренується в команді Федора Хольца, а до цієї перемоги мав на своєму рахунку лише  100 000$ призових в офлайні. Також великі призові по завершенню турніру дісталися американцю Франку Браннану (+1 684 500$) та німцю Даніелю Смільковічу (+1 192 300$). Вони посіли відповідно друге та трете місця.

Заключною подією вчорашнього дня став турнір з Омахи Event #5: 25 000$ High Roller PLO. Івент зібрав 140 входів, а його майбутній чемпіон Ніколаос Лампропулос (Греція), вже майже розпрощався з турніром на стадії баблу. Він програв великий банк і залишився з дуже коротким стеком. Але згодом йому вдалося виграти кілька подвоювань поспіль і вийти не лише призову зону, а й на фінальний стіл, а потім у у хедз-ап, де йому протистояв не хто інший, як сам Ден Шак. У підсумку перемога та 871 600$ дісталися Лампропулосу, який здивув всіх своїм інтервью:

Мене не хвилюють браслет чи слава. Мені важливі гроші. Це був мій перший турнір за $25K, у якому я брав участь і я рад забрати головний приз.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.