Одразу 23 українці вийшли в Day 2 рекордного Estrellas Poker Tour Main Event

Рекордний 1 100€ Estrellas Poker Tour Main Event 2023

В іспанській Барселоні тривають гарячі дні покеру. На берегах Середземного моря третій етап Європейського покерного туру, де вже навіть стало відомо ім'я першого чемпіона. Також паралельно з турнірами EPT у Барселоні традиційно проходять турніри серії, головною подією якої є 1 100€ Main Event.

Минулого року цей турнір зібрав рекордні 6 313 входів та став найбільшою подією в історії EPT. Але рекорд протримався не довго і вже цього року був перевищений. На участь у 1 100€ Estrellas Poker Tour Main Event 2023 року було подано 7 398 заявок.

Установити новий рекорд допомогли одразу вісім стартових флайтів через які відібратися у Day 2 вдалось лише 828 гравцям. Серед них виявилось одразу 23 українці. Лідерами серед нашіх гравців є Олексій Натоптаний, стек якого складає 130 ВБ (7-й стек серед усіх гравців), та Василь Лаба у якого 111 ВБ. Поточним ледером турніру є француз Бенджамін Тесьє (180 ВБ).

Всі гравці, що залишилися, продовжать боротьбу за загальний призовий фонд у рзмірі 7 102 080€ та за 676 230€ призових за перше місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.