Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Оголошено номінантів на п'яту премію Global Poker Awards

Global Poker Awards 2024

Стало відомо, що п'ята церемонія роздачі "покерних Оскарів" відбудеться 24 лютого. Щоправда переможці в основних номінаціях вже відомі: гравцем року названо Бін Венга, а найсильнішою жінкою-гравцем вчетверте стала Крістен Фоксен. Також було оголошено, що нагороду отримає і шоу Game of Gold. Але ще залишились цікаві номінацій, в яких переможця ми дізнаємось лише на церемонії і ось головні з них:

Найскладніший опонент

Global Poker Awards 2024 - Найскладніший опонент

У цій категорії, де виявляють найскладнішого оппонента за покрним столом, змагаються Айк Хекстон, Джейсон Кун, Алекс Фоксен та Стівен Чідвік (останній потрапляє до цієї категорії щороку, а перемагав уже двічі).

Найкращий турнір​

Global Poker Awards 2024 - Найкращий турнір​

Тут є певна сенсація, адже поряд із мейном WSOP два головними турнірами WPT раптово опинився мейн Irish Poker Open.​ Може саме він і стане переможцем адже недарма його взагалі включили до номінації.

Прорив року

Global Poker Awards 2024 - Прорив року

Кандидатами на цю нагороду стали: Янс Арендс​, який виграв браслет на WSOP та домінував у GGMillion$; Уілльям Копп, який також засвітився на WSOP; Самюель Лаcковіч, який провів яскравий сезон у WPT та бізнесмен із Індії Сантош Суварна, який виграв найдорожчий турнір WSOP Europe 2023.

Особистість року у твіттері

Global Poker Awards 2024 - Особистість року у твіттері

У цій номінації найбільша кількість жінок: Джеймі Керсеттер, Кейтлін Коміскі та Марлі Спрегг. Компанію їм складе Уілл Джаффе. Цікаво, що у Кейтлін та Марлі цього року аж по три номінації.

Найкращий стрімер​

Global Poker Awards 2024 - Найкращий стрімер​

Номінанти цього року: Кевін Мартін, Бен Спрег, Лекс Фельдхус та Берт Стівенс, який доречі у прямому ефірі став чемпіоном Main Event WSOP Online 2023.

Також нагроди будуть врученні найкращому коментатору, ведучому подкасту, турнірному директору, влогеру, контен-мейкер та іншим. Загалом на церемонії свої власників знайдуть понад 20 статуеток.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Bullets_zz Еліта
Еліта

Лекс Фельдхус Forever !

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.