Оле Шеміон виграв турнір Saturday Secret KO за 10 300$ на GGPoker

​Дуже популярний та надзвичайно успішний німецький покерист Оле Шеміон не втрачає час дарма, а продовжує робити заноси в івентах великих покерних серій. У вересні володар золотого браслету WSOP та декількох титулів Super Million$ зумів перемогти в івенті WCOOP за 5 200$ та заробити 93 150$, а також баунті у розмірі 146 870$.

Коли розпочалась серія GGPoker World Festival в мережі GG Network, то Шеміон неодмінно завітав і на неї, щоб взяти участь у турнірах хайролерів та поповнити свій банкрол великими виплатами. 

І вчорашньої ночі Оле вдалося знову довести свій високий рівень скілу та виграти черговий дорогий турнір на GGPoker, а саме івент Saturday Secret KO вартістю в 10 300$.

Турнір GGPoker World Festival 129-S: 10 300$ Saturday Secret KO

Через доволі високу вартість турніру, далеко не всі змогли собі дозволити взяти в ньому участь. При гарантії в 500 000$ івент назбирав 54 входи. І все ж, цієї кількості внесків вистачило для перевищення заявлених гарантованих призових на 40 000$.

Як ви вже певно здогадались​, чемпіоном івенту став саме Оле Шеміон, який заробив 77 510$ за перше місце. Проте, дійсно вражаючою, стала його нагорода за вибивання своїх суперників у розмірі 261 700$.

Ранер-апом турніру став покерист із ОАЕ "Lucky Ming", який не зумів вибити жодного суперника з гри, проте виграти 58 120$ на другому місці. Загалом, більше нікому не вдалось отримати баунті в цьому турнірі, окрім оле Шеміона і гравця на четвертому місці.

Всього в призову зону потрапило лише семеро гравців. Мінімальну виплату в 13 780$ отримав відомий бразильський хайролер Жоао Віейра. Серед українців ближче за всіх до призової зони підійшов Андрій Держипільський, який зайняв 13-те місце.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.