Олександр Begu_Idu: «Хочеш стати Легендою – ніколи не бійся експериментувати»


29 липня 2023р. Він робить на Cardmates перший блог.

08 квітня 2024р. Він стає другим за історію існування проекту, хто отримав статус Легенда.

20 квітня 2024р. Він виграє 1-місце у Лізі Еліта – найвищій лізі СМ.

На сьогодні – він має 11 862 бали аури (і 100%, що ця моя інформація вже застаріла) і впевнено крокує далі.

І так: певно, серед спільноти немає людей, які не знали б цей нікнейм.

Я запросив його до розмови про блогерство і спільноту. І оскільки теж не "з боязкої десятки" - запропонував поговорити під час реальної катки в кеші. Щоб додати еспресивності і драйву.

Що з того вийшло - ми пропонуємо вашій увазі нижче.

Отож Kombo Droevich і Begu_Idu катають реальний кеш в одному крипторумі і обговорють тему блогерської діяльності в спільноті.

ПС.

На скрінах - початкові шматочки з кожного питання.

Під ними - повні питання і повні відповіді.

ППС.
Нам не дали покатати хедз-ап (а на ВІП столи поки не тягнемо по банкролу), - тому між нами час від часу з'являються (і щезають) "іноземні зальотні регуляри" - але вони нам не завада :)
Взяли))

1 Розсадка

KD – Вітаю, Сашо. Слухай, ну для новачків сайту 10 000 балів аури і статус Легенда – це приблизно як злітати на Місяць. Реально, але під силу не всім  Розкажи, будь ласка, де ти був до СМ – активна пишуча людина, яка любить онлайн спілкування, - не з'являється просто «з неба». При цьому зауважу, що покер для тебе у спільноті – не головне (як мені здається).

Begu_IduПривіт) 

Для мене всі люди з Cardmates взялися "з неба";) Тому не розумію, що тебе дивує)

В покері я приблизно з 2009/10 року, почалася моя активність тоді ж одразу, ще з трансляцій ЕРТ в одній із популярних на той час соцмереж, декілька разів мені дарували квитки, чи за найкраще питання дня, чи за сукупну активність на протязі дня, не пам'ятаю вже... Пам'ятаю, як в коментаторську до Городецького прийшов Качалов і він давав відповідь на моє питання. Я тоді був на сьомому небі від щастя, дякую що нагадав мені ту приємну мить ;)

Ще в одній соц.мережі я вигравав квиток на флайт однієї з подій на стадіоні "Металіст". До чого я згадав ці виграні квитки? Бо моя активність виражається у тому, що я підписаний у різноманітних соціальних мережах на багато кого зі Світу покеру, руми, покерні новини. А щодо форумів - як то кажуть, хочеш вір - хочеш ні, Cardmates - перша платформа, де я проявляю активність. Звісно, в мене є аккаунт на "самому великому російськомовному форумі" (як вони самі себе називають), думаю всі розуміють про який форум я кажу, але там трохи інша специфіка, тому там ніякої активності в мене не було ніколи, суто читання новин та участь в якихось конкурсах, ну а після 24 лютого той аккаунт просто існує ;)

Ще хотів б прокоментувати фразу "покер для тебе не головне": я про це згадував в своєму блозі, який присвятив отримання статусу Легенди. Граючи фріроли та найдешевші турніри, ще й в середньому один в декілька днів, - дуже важко вести чисто покерний блог. Тому і складається враження, що покер не головне.

Ну і по-друге. Якщо покер в вашому житті головне – думаю, у вас проблеми ;)

2 Домовленості

KD – Ми спробуємо трохи розкрити особистість Легенди через покерні терміни у прив'язці до блогерської діяльності у спільноті. Якщо ти не проти.

Begu_IduЦікаво, ну давай спробуємо!

3 Про "у компі/телефоні" і "наживо, в реалі"

KD – Питання про онлайн і офлайн.

Сам покер у цих різних своїх формах живе за приблизно одними правилами – переможні комбінації, сила рук, назва позицій за столом. Перенесемо це на спільноту. Зустріч форумчан Cardmates після війни «наживо» - має місце, як вважаєш? Приберемо моменти, кому звідки і як дістатись і т.п. Просто «відкриття фейсів», спілкування вживу – може бути цікаве, на твою думку, чи цей формат – виключно онлайн і ніхто ні з ким ближче ніж через аватар знайомитись не буде? За покерним столом чи навколо шашлику на Трухановому острові – то не важливо. На загал – може бути чи не може? Ти б поїхав на таку зустріч?

Begu_Idu – Вже пройшов той період життя, коли я любив великі шумні компанії. Все залежить від формату...якщо вечірка, спілкування, - я пас, якщо адміністрація організує турнір, - я кол !!!

4 Використання/супроводження чужих акаунтів

KD – Питання про гостінг (гра у покер з чужого аккаунта). Якщо б тобі запропонували розкрутку і ведення чужого аккаунта на СМ із задачею наприклад «За 1 рік досягнення статусу Легенда». За якусь гарну круглу суму:) Чи погодився б ти на такий контракт і на яких умовах?

Begu_Idu - Ні, не погодився би. Хто тоді в цей час буде мені здобувати ауру?;)

5 Аналіз історії однієї роздачі

KD – Питання про вскриття блефу (читання опонента). Пропоную розглянути історію).

Я зроблю завтра такий блог.
Коли мені було 10 років, я працював на канікулах в садо-огородній бригаді, де вирощували овочі. В нас були коні, за кожним іх хлопців був закріплений свій «підопічний». Мого звали Антоха. Ми з 9-ї години ранку працювали (кінь тягнув плуг по міжряддям капусти-помідорів, один молодший «боєць» вів коня, другий старший - тримав плуга). З 13 до 15 в нас була перерва на обід, ми їздили верхом купати коней. Одного разу ми вирішили «протестувати» сусідній незнайомий ставок, вирішили його переплисти разом з кіньми. Коротше, посередині ставу мій Антоха пірнув під воду з головою і його не було видно на поверхні десь із хвилину. А я вже тоді знав, що якщо кінь набирає у вуха води – це кінець, він не випливе. Тож Антоха під водою, в мене в руках повід, старші хлопці вже на другому березі. Кінь тоді коштував біля 800руб, в мене (як і в батька) - зарплата 60. Такий баланс стеків і банку приблизно) Я в істериці починаю рвати за повід, думаючи, що можу витягнути коня за мотузку. І витягнув! Певно, він десь таки зловив ногами дно і відштохнувся – я того не знаю. Але я думав, що витягнув саме я Антоха крутить головою, випліскуючи з вух воду, я верещу посеред ставу як ненормальний – таке Тарантіно. Яке запам'яталось назавжди.

Питання: блеф чи правдива історія? І по чому зрозумів, що хендхісторі видумана, або чому повірив, що правда?

Begu_Idu - Взагалі-то я "повний нуль" в конях та в усьому, що з ними пов'язано.Тому цим питанням ти мене застав зненацька) Ну, давай спробуємо погратися))

Отже: ніколи не чув, щоб у будь-якої тварини було ім'я Антон. Ціна в 800 рублів з моєї делітантської точки зору здається величезною для тих часів. Але з іншого боку, - ти десь колись робив пост, який був пов'язаний якимось чином з фермерством, зараз принципово не піду його шукати та перечитувати....

Цікаво а з якою метою "тестують" ставок?

Ставлю ставку, що історія блефова !!!

KD – Історія - чистісінька правда, в кожному слові.
Хлопчаки "тестують ставок" (тобто перевіряють, чи є підземні холодні ключі - бо реально може бути судома ніг; чи тепла вода, чи болотисте або чисте дно, яка глибина біля берега і на середині) - суто з двох причин. Можливість купатися і можливість рибалити :)

6 Алаверди :)

KD – питання про блефовий 4-бет, є такий мув) Тобто твоя історія, а перевіряю я.

Begu_Idu - Ок, лови.

Якось, ще не будучи мешканцем Столиці, приїхав сюди на футбол. Футбол, як це зазвичай буває, - увечері, а єдиний варіант від мене приїхати в Київ, - це коли поїзд прибуває о восьмій ранку. Вибору немає, приїжджаю в вісім ранку в місто де не має жодного знайомого та родича;) Добрався до Майдану, трохи там потусив, сходив в рідкісний для себе Мак, потім скляний міст або як його називають Міст Кличка. Потім селфі на фоні Верховної Ради, прогулянка до станції Арсенальна. Але часу до футболу ще дуже-дуже багато. Я вирішую йти ще далі. І з готелю Космос(сподіваюся не плутаю назву) виходить людина, яка колись займала пост головного тренера Динамо Київ!!! Я як фанат цієї команди просто в шоці!! Він йде прямо на мене!!! Наважуюся попросити селфі, він погоджується. Думаю, що селфі це «не то пальто», прошу пішохода нас сфотографувати! Дякую їм обом та піднесений бігу/йду назад в сторону Майдану. Вже час обіду, беру собі щось в фастфуді, якусь водичку, щоб запити та сідаю на лавочку.І тут в мене очі майже не випали прям на Хрещатик. На лавочці навпроти сидить Василь Кобін. Звісно, не зірка Світового футболу, але по українським міркам "піде", тим паче як для провінціала типу мене;) І ось так я став володарем двох фоток, думаю багато фанів футболу захотіли б опинитися на моєму місці!


Ререйз, Толя. Перехоплюю агресію, міняю твоє правила на ходу, для різноманіття так би мовити. Я поставлю інші умови, не так як ти мені з конем;) Історія повністю правдива, я хочу щоб ти вгадав тренера, який колись займав посаду головного в Динамо Київ!

KD – я зовсім не футбольний уболівальник, як не дивно :) Але думаю, що тобі назустріч йшов Анатолій Дем'яненко.
Я здогадуюсь, що ти маєш "туза в рукаві" - і негайно тут і зараз мені не скажеш, вірно чи ні. Буде конкурс для читачів по цьому питанню?


Begu_Idu - так, буде конкурс-розіграш.  Наприкінці інтерв'ю  

7 Про найважливіше і те, що буває часто

KD – Питання про контбет (ставка-продовження від опен-рейзера). На твою думку: що є найважливішим під час написання постів? Так як ми ком'юніті "про покер", як вважаєш, чому пости "не про покер" іноді цікавіші для людей, ніж тематичні пости про гру? Чи людям вже трішки надоїли "сухі пости виключно про покер"?

Чи вважаєш важливим, яку енергію людина вкладає в свої пости?

Begu_Idu - Я пишу завжди про те, про що хочу! Такі блоги/пости, думаю, завжди будуть заряджені по-іншому!!! Всім раджу писати тільки те, що ви хочете, та ні за що більше не думати!!

Чого на покерному форумі інколи блоги не про покер більш популярні? Не буду оригінальним, якщо скажу, що наприклад на форумі для рибалок важко буде когось зацікавити блогом не про рибу, на умовному кінофорумі або форумі автоприхильників теж саме. Принаймні мені так здається, я там ніколи не був;) А в покер грають всі, і риболови і кіно-експерти, і автомобілісти! Тому тут будь-якою темою можна когось зацікавити;)

Покер сама по собі така специфічна гра, здавалося всього 52 карти, всього три вулиці торгівлі, а люди пів-століття спроможні відкривати щось нове з року в рік. Це якщо брати сучасність, а так вже декілька століть;) Тому і все що крутиться біля покеру, в тому числі і форуми, будуть такі специфічні і завжди буде щось новеньке ;)

А що стосується нашого Cardmates, то його плюс утому, що він не є інтернаціональним, ми тут в своїй українській бульбашці, в гарному розуміння терміну "бути в бульбашці" ;)

8 Про силу, яка не завжди виправдовує надії

KD – Питання про еквіті (силу руки). Як ти реагуєш, коли люди слабко, неактивно оцінюють твій блог, коли - ну, не зайшов... Буває, ти старався, як ніколи, а відгуків мало 

Begu_IduТеж відповім покерним терміном - очікування! Як і в покері - в блогах є очікування! Ні в покері, ні в блогах я себе сильним регуляром не вважаю, тому занадто багато не очікую. Зараз, вже написавши стільки блогів та постів, я знаю своє середню математичну кількість плюсів/коментарів, стабільно набираю свій мінімум та рідко стрибаю вище своєї стелі;) Інша справи - мінуси, особливо коли вони просто без причини; ні, вони не вводять мене в тільт, а швидше - викликають подив. Це як на шоудауні побачив руку, яку навіть близько не закладав у рейндж опоненту;)

Наведу приклад: якось зробив пост, у якому радив кінорежисера; цей пост набрав мінімум два мінуси, і мені навіть страшно уявити - чим керувалася людина, коли мінусувала цей пост? Невже цей режисер комусь з нашої спільноти «насолив»?;)

9 Хіро-кол і шоудаун - чи мак?

KD – Питання про шоудаун (відкриття карт). На сьогоднішній день ми у блогах приблизно бачимо, хто плюсує «твою творчість» (в цьому і коментарі допомагають), але не бачимо, хто мінусує. Як вважаєш: опція «бачити мінусовщика» - гарна ідея чи погана?

Begu_Idu - Поки є якісь винагороди на форумі, будь то квиток на участь в рейтинговому турнірі, футболка чи годинник, - люди завжди мінуси будуть сприймати "близько до серця". Тим паче, якщо людина поставила собі мету отримати цю винагороду.

Тому краще, щоб ніхто не знав цю інформацію;) В принципі так само як і тих, хто плюсує ;)

10 Про найдорожче за все

KD – Питання про таймінг (час на приняття рішення). Скільки витрачаєш часу у день на пости, теми та коментарі? У середньому, звичайно, на загал.
Або може по іншому: скільки годин - на місяць, суммарно/приблизно?

Begu_Idu - В турнірах я рідко граюся з таймінгом. Прийняв рішення - одразу тисну кнопку; такого, щоб грати роль, робити вигляд, що весь в роздумах, - таким не займаюсяю Так і на Cardmates;) Я навчився однієї рукою "бути на Cardmates", а іншою - робити побутові справи ;) Тому обліком таймінгу не займаюся;)

Думаю, що відповідь є тільки одна : дуже багато часу!

11 Фінальне "фірмове" питання Комбодроєвича :)

KD – Продовжи/заверши, будь ласка, фразу «Коли я не публікую блог на СМ, я…

Begu_Idu - Принципово не піду дивитися, як на це питання відповідали в попередніх інтерв'ю, Тому є ймовірність, що повторюся;)

«Коли я не публікую блог на СМ - я сплю" ;)

**
Отака розмова відбулась, друзі, між "двома техаськими блогерами" за кешем покеру :)

Після цього ми виставились в ол-ін. Чим він закінчився - ми вам не скажемо :)


Нам здається, що за столом за час нашого гемблінгового інтерв'ю ніхто з інших учасників-іноземців психічно не постраждав.
Але це НЕ точно

Точно одне: хочеш досягти Вершини, бути непередбачуваним покеристом, бути цікавим блогером, стати Легендою - пробуй, твори, навчайся, ЕКСПЕРИМЕНТУЙ!

Ну, і у фіналі - обіцяний конкурс від Легенди.

Олександр Begu_Idu "Друзі, пишіть свою версію - який тренер вийшов мені назустріч з готелю "Космос" ! Перший, хто правильно вгадає, отримає 5 доларів! Але якщо вже хтось написав варіант, який ви хотіли написати, - не вішати ніс! Всіх, хто вірно назве тренера - ми з Толею внесемо в колесо рандому і буде ще один приз три долари! Фінальна крапка у розіграшу - ближча п'ятниця, 20.00 - тобто старт наших хомок) Але виграш може бути переведений тільки на аккаунті руму, де ми грали під час цього інтерв'ю :) Хто не має там аку - звертайтесь до Анатолія, проконсультує. Успіху Вам!"

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
У спільноті Cardmates з травня 2023 року. За професією - журналіст. За реаліями - журналіст про покер)
Коментарі (29)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Дякую за досвід !!!

5 відповідей


Україна Vetal Легенда
Легенда

Лобоновський

Україна Vetal Легенда
Легенда

Після прочитаного яень пень що я взагалі й поряд не попав з варіантом. Змінити можу?

Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Я думаю щоб не було претензій від інших читачів, залишимо один варіант) Тим паче, а якщо він правдивий?

Україна Vetal Легенда
Легенда

Я зробив свій вибір через твій аватар та коли прочитав то все стало ясно.

Україна MisterKek Легенда
Легенда

Блохін)

0 відповідей

Чудове та цікаве інтерв'ю 👍🔥

0 відповідей
Україна troRud Фанат
Фанат

Буряк  немає такого смайлика, тому серце, майже червоний буряк.

0 відповідей
Україна VaKa89 Еліта
Еліта

Гарне і цікаве інтерв'ю! Дякую !

А тренер нехай буде Йожеф Йожефович!

Відредаговано
0 відповідей
Україна dusia777 Легенда
Легенда

Назустріч з Колосу вийшов Блохін  Олег 🤡

0 відповідей
Україна dusia777 Легенда
Легенда

Реально не бачив, що Кек мене випередив 🫣

0 відповідей
Україна dusia777 Легенда
Легенда

Тепер я знаю точно після цієї репліки

Що Олександр має пенсійне посвідчення за віком 🤣🤣🤣

0 відповідей

Олексій Михайличенко 

0 відповідей
Україна serjio25 Еліта
Еліта

Гарне інтерв'ю🤗👍. 

Михайличенко

0 відповідей

Іньерв'ю сподобалось, клас! Тренер, нехай буде, Луческу

0 відповідей
Україна Vetal Легенда
Легенда

Нарешті дочитав.

Я можу багато коментувати та мабуть не варото.

Все сподобалось, БегуІду топ.

Відредаговано
3 відповіді
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Інтриган ;)) В чомусь дуже сильно не згоден зі мною?) Або десь я сильно сказав не в тему?)

Україна Vetal Легенда
Легенда

ти хочеш аби я інтерв'ю на молекули розібрав?

Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Ні, краще присвяти час перемогам!

Україна xxxGGWPxxx Еліта
Еліта

Дуже цікаве інтерв'ю! З добре поставленими запитаннями у виді покерних ситуацій! 

Про коня історія специфічна, не впевнений що навіть солвер впорається сказати блеф чи натс? 

Одне точно - Begu_Idu - легенда! 

3 відповіді


Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

А в конкурсі взяти участь?

Україна xxxGGWPxxx Еліта
Еліта

Я не дуже знаюсь на футболі, тому дам шанси іншим! 

Україна espressoprofit Експерт
Експерт

Гарне інтерв'ю більше тепер знаєш про людину 

0 відповідей
Україна espressoprofit Експерт
Експерт

Моя відповідь Анчілоті 

0 відповідей
Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

Насичене інтерв'ю 👍👌♥️😍💪

0 відповідей
Україна krowkashy Еліта
Еліта

legends never die !

1 відповідь
Україна MisterKek Легенда
Легенда


Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.