Олексій Кравчук посів п'яте місце в Міні Мейн івенті WSOP Online

Алексей Кравчук 2020

Український покерист Олексій Кравчук показав відмінний результат в браслетному івенті WSOP Online. На Світовой серії покеру, яка проходить в цьому році в онлайні на GGпокерок, настав час Головних Подій. Першим стали відомі результати Міні Мейн Івенту, а в основній Головній Події ще тільки завершився день 1B.

Міні-версія Головної Події WSOP Online зібрала 15 205 входів за 500$. Це дозволило призовому фонду досягти оцінки 7 222 375$, які розділили між собою 1 600 гравців.

У зону ITM увійшли такі відомі гравці, як Даніель Негреану, Бертран Гроспельє, Феліпе Рамос, Даніель Дворесс, Ченс Корнут і інші. Всі вони отримали призові, але гроші були не настільки значні, щоб озвучувати кожну суму. Жоден з них не увійшов навіть до топ-50, а головним героєм турніру став гравець-любитель, але про це пізніше.

Коли фінальний стіл сформувався, відразу стало зрозуміло, що боротьба між фіналістами буде важка. На кону стояли великі призові: гравці з топ-6 гарантували собі шестизначні призові, а переможця очікував приз, сума якого прирівнювалася практично до мільйону доларів.

Головною фігурою за фінальним столом для українців став Олексій Кравчук. Було б добре, якби українець виграв перший золотий браслет в цьому році для своєї країни, але зробити цього йому не вдалося.

Читати також: Костянтин "krakukra" Маслак зупинився за крок від золотого браслету WSOP

Олексій показав непоганий результат: 5-е місце і 188 567$ призових. Світова серія покеру продовжиться до вересня і у Кравчука ще будуть шанси виграти золотий браслет.

Хто ж став переможцем і володарем браслета в цей вечір? Маловідомий Іван Зуфіч і маловідомим його можна назвати сміливо, так як до WSOP Online хорват лише один раз за все життя потрапляв в призи живих покерних турнірів.

Рік тому Іван зіграв невеликий турнір в Лас-Вегасі і зайняв 22-е місце, за що отримав 571$. Чи міг він уявити тоді, яку виплату отримає вже в наступному році на WSOP Online?

Напевно навряд чи. Іван Зуфіч обіграв в хедз-апі індійського гравця Сураджа Мішра і отримав за перше місце золотий браслет і 843 460$. На додачу до цього хорватський покерист отримав пакет WSOPE.

Результати Міні Мейн Івенту WSOP Online 2020

  1. Іван Зуфіч (Хорватія) – 843 460$
  2. Сурадж Мішра (Індія) – 586 000$
  3. Даніель Нельсон (Австралія) – 401 000$
  4. Даніель Сагспір (Німеччина) – 275 000$
  5. Олексій Кравчук (Україна) – 188 000$
  6. Дерек Міллер (Великобританія) – 129 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.