Автор
Marianna
Гарант
Skobelev_Ivan
Оцінка покер-руму
Оновлено

Відгуки про Покердом 2022

C
Категорія "C" - нові покер-руми, які прагнуть залучити до себе гравців вигідними бонусами
США Недоступно для гравців з вашої країни
Огляд
Відгуки (7)

Ми можемо розповісти багато про PokerDom, розповісти про промо акції руму, висвітлити нововведення, поділитися інформацією про турнірні серії і рейк-перегони в кеш-іграх, і навіть навчимо як правильно встановлювати і використовувати покерний клієнт. Однак найчесніша, актуальна і корисна інформація завжди генерується користувачами, які самостійно залишають відгуки про ПокерДом в 2022 році.

Відгуки про Pokerdom - це не тільки спосіб висловлювання власних думок або отримання потрібної інформації. Це чудовий інструмент для зворотного зв'язку з покер-румом, представники якого регулярно вивчають думки своїх клієнтів, щоб в майбутньому зробити свій продукт максимально зручним, безпечним і якісним.

Закликаємо наших гравців залишати відгуки про ПокерДом, при цьому ми не будемо обмежувати вас в висловлюваннях: не соромтеся писати короткі повідомлення в стилі «мені подобається», але і не лінуйтеся ділитися своїм досвідом гри в покер-румі, адже тільки чесна інформація дозволить скласти максимально правильну картину про рум PokerDom.

Залишити відгук про Покердом
Відгуки (7)
Користувач RidDick
RidDick

Ну такоє, срєднячок. Можна пошпілити, коли скучно, але не топ 1 це точно.  Спочатку мені заходив, а тепер тільки іконка на компютері нагадує.

Користувач Макс
Макс

Москальський не москальський, яка різниця, там грають не лише росіяни. Мені все подобається, граю для задоволення, а не заради грошей.

Користувач Prokrastination
Prokrastination

Москальский рум, що в ньому гарного може бути? Дизайн це просто вирви око

Користувач КрестныйОтец
КрестныйОтец

Да хороший рум, надо просто найти свою игру или турнир, определится с лимитом и форматом и все будет на мази. 

Користувач Kolyasik
Kolyasik

Був колись нормальний рум, а перетворився у незрозуміло що. Хоча, мабуть росіянам зайде)


Користувач Богдан
Богдан

Меню ігрового клієнту залишає бажати кращого. Плюсом буде те, що при грі на невисоких лімітах можна опинитися за столом з великою кількістю "фішів"!

Користувач ivas
ivas

Грав раніше на покердомі був непоганий рум. коли вони були в одній мережі с покермач - перейшов на покермач й в ітоге там залишився, а покердом практично закинув. Якщо обирати між покердом і покермач - то однозначно покермач!

Залишити відгук про Покердом