Користувач Ivan Skobelev
Експерт
Ivan Skobelev
Оцінка
Оновлено
Матеріал на цій сторінці не є рекламою азартних ігор та організаторів букмекерської діяльності. Інформація опублікована виключно з метою ознайомлення. Сайт не несе відповідальності за наявність в організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.

Відгуки Покердом

D
Категорія "D" шахраї, закриті покер-руми, ми не рекомендуємо тут грати
США Недоступно для гравців з вашої країни

Ми можемо розповісти багато про PokerDom, розповісти про промо акції руму, висвітлити нововведення, поділитися інформацією про турнірні серії і рейк-перегони в кеш-іграх, і навіть навчимо як правильно встановлювати і використовувати покерний клієнт. Однак найчесніша, актуальна і корисна інформація завжди генерується користувачами, які самостійно залишають відгуки про ПокерДом в 2022 році.

Відгуки про Pokerdom - це не тільки спосіб висловлювання власних думок або отримання потрібної інформації. Це чудовий інструмент для зворотного зв'язку з покер-румом, представники якого регулярно вивчають думки своїх клієнтів, щоб в майбутньому зробити свій продукт максимально зручним, безпечним і якісним.

Закликаємо наших гравців залишати відгуки про ПокерДом, при цьому ми не будемо обмежувати вас в висловлюваннях: не соромтеся писати короткі повідомлення в стилі «мені подобається», але і не лінуйтеся ділитися своїм досвідом гри в покер-румі, адже тільки чесна інформація дозволить скласти максимально правильну картину про рум PokerDom.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Відгуки (7)
Користувач RidDick
RidDick

Ну такоє, срєднячок. Можна пошпілити, коли скучно, але не топ 1 це точно.  Спочатку мені заходив, а тепер тільки іконка на компютері нагадує.

0 відповідей
Користувач Макс
Макс

Москальський не москальський, яка різниця, там грають не лише росіяни. Мені все подобається, граю для задоволення, а не заради грошей.

0 відповідей
Користувач Prokrastination
Prokrastination

Москальский рум, що в ньому гарного може бути? Дизайн це просто вирви око

0 відповідей
Користувач КрестныйОтец
КрестныйОтец

Да хороший рум, надо просто найти свою игру или турнир, определится с лимитом и форматом и все будет на мази. 

0 відповідей
Користувач Kolyasik
Kolyasik

Був колись нормальний рум, а перетворився у незрозуміло що. Хоча, мабуть росіянам зайде)


0 відповідей
Користувач Богдан
Богдан

Меню ігрового клієнту залишає бажати кращого. Плюсом буде те, що при грі на невисоких лімітах можна опинитися за столом з великою кількістю "фішів"!

0 відповідей
Користувач ivas
ivas

Грав раніше на покердомі був непоганий рум. коли вони були в одній мережі с покермач - перейшов на покермач й в ітоге там залишився, а покердом практично закинув. Якщо обирати між покердом і покермач - то однозначно покермач!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.