Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PartyPoker скасували анте за столами Fast Forward

PartyPoker

У кінці 2019 року на PartyPoker за столи Fast Forward були введені анте. Таким методом керівництво покер-руму хотіло добитися зростання динаміки гри. Однак це нововведення не принесло бажаних результатів.

Керівництво PartyPoker не влаштувала динаміка трафіку в румі, тому від анте за столами Fast Forward довелося відмовитися. Таке рішення було прийнято 13 лютого.

Читати також: PokerStars запустив акцію із призовим фондом понад 1 000 000$

На цьому новини для любителів Fast Forward не закінчилися. На цьому тижні керівництво руму скасувало лідерборд для любителів швидкого покеру.

Натомість був введений єдиний для всіх кеш-столів Cash Game Leaderboards 100 000$. Причому призові в ньому виросли всього на 9 000$, а число місць, за які дають виплати збільшилося майже в два рази. Це призвело до того, що сума виграшів за перші місця у лідерборді істотно зменшилася.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.