Пем Белот стала найбільш титулованою жінкою в історії WSOP Circuit. На її рахунку 8 кілець

Пем Белот WSOPC

Американка Пем Белот очолила поле зі 115 покеристок, вигравши жіночу подію з бай-іном $250 на етапі World Series of Poker Circuit у Чокто. Ця перемога принесла Белот виплату за перше місце в розмірі 5 920$ та трофей WSOP Circuit Ring. Це вже восьмий перстень у кар'єрі Пем, що робить її найбільш титулованою жінкою у світі за цим показником.

Усі вісім кілець Белот виграла менш ніж за шість років, а у сам покер вона почала грати професійно лише вісім років тому.

«Просто наполегливо працювала», — сказала Белот про те, як вона здобула вісім кілець. «Я буквально подорожую всюди, намагаючись досягти цього. Було б чудово бачити змагання для жінок на кожному етапі, на кожній серії.»

Одразу після своєї рекордної перемоги Белот пообіцяла приїхати вже не наступний етап World Series of Poker Circuit, яки відбудеться вже через кілька тижнів у місті Туніка. Там вона спробує оновити власний рекорд.

Усі персні виграні Пем Белот:

РікЕтапТурнір
2019WSOPC Choctaw130$ Ladies
2019WSOPC Tulsa250$ Ladies
2022WSOPC Tulsa250$ Ladies
2023WSOPC Choctaw200$ Ladies
2023WSOPC Council Bluffs600$ NLH
2023WSOPC Choctaw600$ NLH
2024WSOPC Southern Indiana300$ Ladies
2025WSOPC Choctaw250$ Ladies
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
iGaming експерт на Cardmates
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.