Перпалкою та погрозами фізичної розправи закінчився покерний стрим Big Bet Poker

Конфлікт Остіна Йо та Джейсона Лю на Big Bet Poker

Неприємною історою відзначився покерний стрим Big Bet Poker. Під час однієї з кеш-ігор NL $100/$100/$100 два гравці азіатського походження влаштували за столом перепалку, яка переросла в запеклу сварку та погрози фізичної розправи. Конфлікт стався між Остіном Йо та Джейсоном Лю.

Стартовою точкою подій став монолог Лю про наявність у нього психічних захворювань, вживання ним наркотиків та інших несхвальних речей. І все це сталося в той момент, коли Йо пішов в олл-ін проти одного із суперників. Шум, що виходив від Остіна, заважав і дратував Джейсона і тому той «наїхав» на свого сусіда по столу.

Так між ними почав розгорятися конфлікт і чим далі він заходив, тим жорсткішими ставали заяви сторін — Джейсон запропонував вирішити конфлікт «вийшовши на вулицю», на що Остін погодився, принагідно озвучивши загрозу сексуального та фізичного насильства над своїм опонентом та його матір'ю.

У результаті атмосфера стала настільки небезпечною, що дилери почали боятися за своє здоров'я і життя — на їхнє прохання гру і трансляцію призупинили, щоб оперативно припинити конфлікт. Пізніше до мережі потрапила інформація, що після цього між Йо і Лю все ж таки трапилася коротка бійка.

Запис початку конфлікту можна побачити у цьому відео:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.