Перші хомки стали для мене невеликим випробуванням

Здавалося б, той самий покер. Ті самі карти, ті самі правила, ті самі гравці. Але відчуття були зовсім іншими. 

    Це було схоже на перший день у новому класі: ти заходиш і розумієш, що всі вже ніби "в темі", а ти тільки починаєш розбиратися, як тут усе працює. Ти - новенька.  Хочеться швидше довести, що опинилася тут не випадково. Показати свій рівень гри, приймати сильні рішення, вигравати фішки та поступово заслужити повагу серед інших гравців.

Разом із цим приходять цікаві думки  і тривога

    Ще одна цікава особливість перших хомок -

Спойлер

велика кількість гравців у сітауті

     Здавалося б, це має полегшити гру. Але в мене було навпаки. Коли за столом половина гравців не бере участі в роздачах,я мимоволі трохи розслабляєшся. Пильність притуплюється, а потім раптом починається справжня роздача - і ти вже маєш за секунду повернути максимальну концентрацію. Саме тому навіть такі, здавалося б, "спокійні" столи не дозволяють грати на автопілоті.

    Ще мене вкотре здивувала одна річ людського мозку.

     Коли приходить топова рука - АА, КК чи AK чи якась невелика кармманка - у голові чомусь не з'являється думка: "Клас, зараз зароблю фішки" Натомість з'являється зовсім інша: "Тільки б не програти..." або "Ну що пора на виліт "

Знайомо? Думаю так, більшість покеристів хоча б раз ловили себе на цій думці

  У психології це називають ефектом неприйняття втрат: людина сильніше переживає можливу втрату, ніж радіє можливому виграшу. Через це ми боїмося переїзду ще до того, як він може статися. І саме тоді починаємо грати не на максимум EV, а просто намагаємося не програти.

    Але покер так не працює ! Тому працювати потрібно не лише над стратегією, а й над власним мисленням. Слід зрозуміти одне :

Зараз я вчуся:

  • не зациклюватися на результаті окремої роздачі 

У психології це вважають однією з ключових навичок, адже контролювати ми можемо лише свої рішення, а не карти, які випадуть.

    Виграш у покері можна трактувати по-різному. Хтось оцінює його лише через призові або місце в таблиці. Для кого справжній виграш приходить навіть після раннього вильоту - під час розбору роздач, коли знаходяться помилки й точки росту.


    У моєму випадку виграш - це і фінансовий результат, і досвід, який я отримала в перших хомках.

Друзі, дякую кожному, хто приділив свій час, щоб прочитати цей блог. Для мене це справді цінно й дуже важливо💙💛 Щиро ваша, Oli_bobo 🥰 



Оцінити блог:
13
Коментарі (33)
Україна dusia777 Легенда
Легенда

Будуть ще й нові відчуття, коли з одними і тими ж гравцями ти зіграєш декілька десятків турнірів 😉

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

чекаю, це будуть нові блоги на нові теми 😉

Україна Roman1995 Гуру
Гуру

Оля, гарного блоги 🔥 
Трохи ітм приз норм, вірю все буде ще попереду 💯 ☘️

2 відповіді
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Ромчик 🥰

Україна Roman1995 Гуру
Гуру

🤛🤗🐝

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Доволі гарно описані відчуття під час гри у Хомках, а саме коли це перші рази.

Але навіть відігравши більше Хомок, деякі думки все одно виникають постійно, а багато просто зникають назавжди.

В мене наприклад зник острах перед вильотом, чого я раніше дуже боявся, бо вважав, що це вказує на маю слабку гру. А зараз я спокійно до цього відношусь, бо знаю, що це вказує лише на те, що є і інші важливі справи.

6 відповідей
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую 🥰 Так розумію вас в мене цей страх досі є хоч у хомках хоч у турнірах, працюю над цим але поки тільки стадія "працюю"


Відредаговано
Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Воно прийде, обов'язково! Мені для цього знадобилося доволі багато часу. Я зрозумів, що острах зник тільки після того, як не грав декілька років, а потім коли почав знову, то його вже не було.

Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Люблю покер але і виникала думка що це не моє і піти з покеру 😌 


Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

О, ці думки, про не моє!

Вони тимчасові, а потім буде більше впевненості і жаги грати, і вчитися. 

Україна oli_bobo Фанат
Фанат

зрозуміла одне говловне переключатись щоб невигоріти покером 🤠

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Саме так!!!

Україна electroairman Еліта
Еліта

Ну бажання зіграти ідеально - це я думаю,у всіх таке ...але,як ти і написала,незавжди можна контролювати карти,ток рішення...

Бажаю, успіху сьогодні в хомці іпоказати класну гру ,отримати не тільки гроші,а і повагу від інших гравців ,щоб знали з ким сіли грати  в покер😉😁

Глгл.Жужік☘️

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую 🥰

Україна serhiitau Фанат
Фанат

Гарно все сказано!) 🙂💯

Нічого, після пару сотень турнірів відчуття впевненості поборе відчуття страху💯😀💥

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую, працюю над цим усіх напрямках 🤗

Відредаговано
Україна serjio25 Легенда
Легенда

Обов'язково будь і перемоги в Хомках, і чудові роздачі і просто гарний настрій від гри👍

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую 🤩🥰🥰

Україна Deadpool_UKR Легенда
Легенда

Стильовий блог👌

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую 😍

Україна greenlarrow27 Легенда
Легенда

Оля, непоганий дебют у хомках 👍👏 Потроху вивчиш гравців і потрапиш в ІТМ 😉

Чудовий блог, мені сподобався 🤩😍

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую мені дуже приємно 🥰

Україна firanka Гуру
Гуру

Оля, ти майстер блогів🥰 

І результати в турнірах файні! 

Не зупиняйся писати і грати хомки - у тебе це дуже гарно виходить!

З нетерпінням буду чекати наступного блогу🥰

Ти молодець🤗

3 відповіді
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую маестро 🥰 

Україна firanka Гуру
Гуру

Ні, тепер ти маестро🥰

Відредаговано
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

маестро тільки ти 😉

Україна Komar Гуру
Гуру

Про топ карти на префлопі прям в десяточку. 

У мене так завжди 😁

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

колега 🤝 Буде ще наш фоп, тьорн і рівер 💪

Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

Ще все буде...)🏆️😉💰️

1 відповідь
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

звичайно я в це вірю та знаю 😊

Україна lendelgoal Фанат
Фанат

Дуже цікавий БЛОГ. 😉 Але не розумію чому боятись при заході хороших карт😁 Я завжди думаю про себе йду добирати й знищувати😈, а якщо не складається, що буває рідше першого - то значить просто не мій турнір  і опу просто повезло.
п.с. Головне ніколи не сумнівайся у власних силах💪, без впевненості в своїй грі в покері вигравати важко😌

2 відповіді
Україна oli_bobo Фанат
Фанат

Дякую 🥰 Заздрю по-білому 😃 Працюю над своїми сумнівами 🤓

Україна lendelgoal Фанат
Фанат

Працювати треба над менталкою🛡️, і бажано морозивом або пивом😊

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.