Перший скандал WSOP Paradise: вболівальники незадоволені запрошенням стримерши Nemo

Покерна стримерша Nemo

Перший скандал, пов'язаний з фестивалем WSOP Paradise, стався ще до його офіційного старту. Справа в тому, що незадоволення вболівальників та шквал критики викликало рішення організаторів запросити на серію скандально відому стримершу Nemo (справжнє йм'я - Ціюй Чжоу і окрім покеру, вона є гросмейстером з шахів). Організатори WSOP проанонсували у твіттері участь Nemo на WSOP Paradise у грудні і відразу отримали шквал хейту такої сили, що довелося навіть закривати коментарі.

Гравці згадали, як рік тому Nemo розігрувала пакет на WPT вартістю 12 000$, який з її слів виграти міг будь-хто з її підписників, але виграв чомусь бойфренд Nemo. Звичайно така підтасовка та маніпуляція результатами обурила покерну спільноту, але замість того, щоб вибачитись та провести розіграш ще раз, Nemo почала сварку в коментарях і банити всіх незгодних. 

Мабуть організатори сподівались, що вболівальники вже забули про цей інцендент, але все склалося навпаки. Наразі коментарі під постом з анонсом участі Nemo на WSOP Paradise закриті, але сам анонс залишається на офіційній сторінці WSOP у Х-мережі. Невідомо чи змінять організатори своє рішення, щодо цього запрошення.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.