Під час Головної події EPT Prague сталася бійка: постраждав один шведський ніс та капелюх

Під час Головної події серії European Poker Tour у Празі сталася бійка

​Головна подія серії European Poker Tour у Празі стартувала доволі непогано – турнір за 5 300€ вже зібрав понад 1 200 входів. Але особливо учасникам івенту запам'ятається день 1b, під час якого сталося два нокаути: один за покерним столом, а другий – після удару головою у перенісся.

Екшен розпочався у роздачі між італійцем Мікеле Нізарделлі та шведським гравцем Гаттасом Кортасом. Останній програв монетку із кишеньковими 10-10 проти АК та дуже образився на італійця, вилетівши з турніру.

Покидаючи стіл, Кортас збив з Нізарделлі капелюха та пішов на вихід. Своєю чергою, італієць штовхнув опонента у спину. Після цього «3-бету» гравці деякий час подивилися один одному у вічі, поки Мікеле не «пішов олл-ін» – чоловік вдарив шведа головою у перенісся.

Під час Головної події серії European Poker Tour у Празі сталася бійка

Гаттас Кортас – любитель збивати капелюхи з італійців.

Після удару Кортас опинився на підлозі, розгублено питаючи в інших гравців, як справи у його носа. Було викликано охорону, яка вивела Нізарделлі з турнірного залу – на цьому головний екшен дня 1b закінчився.

Цілком очікувано, що мешканця Італії було дискваліфіковано з турніру. Поки що невідомо, які наслідки чекають на нього після цього епічного «подвійного нокауту» на EPT.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.