Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Підсумки WPT Online на PartyPoker в цифрах

WPT Online на PartyPoker в цифрах

Одна з наймасштабніших онлайн-серій на ПатіПокер завершилася. Більше двох місяців гравці боролися за великі призові в турнірах WPT Online. Час підбивати підсумки в цифрах.

Напевно одним з найголовніших і важливих результатів для ПатіПокер є те, що загальну гарантію 100 000 000$ успішно перебили. За час всієї серії покер-рум виплатив 100 745 175$ призових.

П'ятеро гравців отримали понад 1 000 000$ за свої перемоги в титульних івентах. Загалом в усіх івентах серії взяли участь 34 811 покеристів, які зробили в цілому 285 846 входів.

У серії WPT Online взяли участь покеристи з 94-х різних країн світу. Найуспішнішими виявилися британці, які перемогли в 19% від загальної кількості турнірів.

Читати також: Артур Мартиросян став найкращим гравцем WPT Online

Окрему увагу хочеться приділити сателітчікам, так як вони були головними ньюсмейкерами цієї серії. За час WPT в сателітах було виграно 45 605 турнірних квитків.

Багато з цих покеристів отримали великі призові. Наприклад, Даніель Сміт перетворив 33$ в 413 000$, так як відібрався через сателіт і успішно виступив в турнірі.

Не виключенням став і Міні Мейн Івент WPT Online. Четверо фіналістів зіграли в ньому безкоштовно, так як виграли квиток на сателіти, а потім виграли і самі сателіти. У міні-версії Головної події всі четверо отримали великі призові понад 100 000$.

І нарешті найуспішнішою сателлітчіцею можна назвати Шарлотту Гудвін. Їй вдалося відібратися в турнір суперхайролерів з бай-іном 102 000$ за все за 109$. За підсумками турніру Шарлотта виграла 620 000$ за третє місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.