Підсумки WPT Online на PartyPoker в цифрах

WPT Online на PartyPoker в цифрах

Одна з наймасштабніших онлайн-серій на ПатіПокер завершилася. Більше двох місяців гравці боролися за великі призові в турнірах WPT Online. Час підбивати підсумки в цифрах.

Напевно одним з найголовніших і важливих результатів для ПатіПокер є те, що загальну гарантію 100 000 000$ успішно перебили. За час всієї серії покер-рум виплатив 100 745 175$ призових.

П'ятеро гравців отримали понад 1 000 000$ за свої перемоги в титульних івентах. Загалом в усіх івентах серії взяли участь 34 811 покеристів, які зробили в цілому 285 846 входів.

У серії WPT Online взяли участь покеристи з 94-х різних країн світу. Найуспішнішими виявилися британці, які перемогли в 19% від загальної кількості турнірів.

Читати також: Артур Мартиросян став найкращим гравцем WPT Online

Окрему увагу хочеться приділити сателітчікам, так як вони були головними ньюсмейкерами цієї серії. За час WPT в сателітах було виграно 45 605 турнірних квитків.

Багато з цих покеристів отримали великі призові. Наприклад, Даніель Сміт перетворив 33$ в 413 000$, так як відібрався через сателіт і успішно виступив в турнірі.

Не виключенням став і Міні Мейн Івент WPT Online. Четверо фіналістів зіграли в ньому безкоштовно, так як виграли квиток на сателіти, а потім виграли і самі сателіти. У міні-версії Головної події всі четверо отримали великі призові понад 100 000$.

І нарешті найуспішнішою сателлітчіцею можна назвати Шарлотту Гудвін. Їй вдалося відібратися в турнір суперхайролерів з бай-іном 102 000$ за все за 109$. За підсумками турніру Шарлотта виграла 620 000$ за третє місце.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.