Підсумки чемпіонату України зі спортивного покеру: володарі кубків, майстри спорту та новий член збірної

Чемпіонат України зі спортивного покеру: підсумки головних змагань цього року

З 13 по 26 листопада в історію українського офлайну було вписано ще одну важливу сторінку – фінал чемпіонату України та Кубка України зі спортивного покеру. У турнірах серії було зібрано 2 978 000₴ призового фонду та зроблено 504 входи (без урахування сателітів).​

Змагання були організовані Всеукраїнською федерацією спортивного покеру за підтримки Міністерства молоді та спорту України і в партнерстві з Федерацією професійного спортивного покеру України. Офіційним спонсором ЧУ виступив провідний український покер-рум Pokerbet.

Кому зі спортсменів вдалося виграти чемпіонські кубки, виконати нормативи кандидатів у Майстри спорту, отримати МС та стати членом збірної України – розповідаємо нижче.

Підсумки онлайн-турнірів на Pokerbet

Цього року змагання проводилися у двох форматах: в онлайні на Pokerbet та з фінальними офлайн-частинами у Києві. Стартова подія Holdem Super KO зібрала 92 входи та 368 000₴ призового фонду. Перший кубок фестивалю поїхав до столиці – перемогу здобув киянин Юрій Сенчило.

Окремо зазначимо, що срібло у дебютному турнірі серії виборов тренер покерного фонду Cardmates Владислав Козинець. Бронза дісталася Євгену Левченко.

Тренер покерного фонду Cardmates Владислав Козинець посів друге місце у турнірі Holdem Super KO на Pokerbet

​Скрін із результатом Влада у турнірі Holdem Super KO.

Наступний кубок було розіграно серед шанувальників Омахи в Omaha Super KO. У турнірі було розіграно 276 000₴ загального призового фонду та зроблено 92 входи. Топ-3 івенту виглядає наступним чином:

 1. Дмитро Жатько
 2. Олександр Бердніков
 3. Роман Уланов​

Після цього розпочалося найцікавіше – у наступних чотирьох подія серії (Holdem PKO, Omaha PKO, Main Event та Holdem Cup) учасники змагалися в онлайні до фінальних столів. Фіналки проходили у Києві, на майданчику Всеукраїнської федерації спортивного покеру.

Чемпіони фінальних офлайн-змагань у Києві

Одразу варто перейти до підсумків Головної події чемпіонату України зі спортивного покеру. Фіналісти Мейну змагалися не тільки за титул та призові: топ-2 фіналістів цього івенту виконали норматив майстра спорту, а чемпіон отримав місце у збірній України.

Main Event чемпіонату України зібрав 106 входів та 1 060 000₴ загального призового фонду. Чемпіоном Головної події та новим членом збірної України став Максим Лобода – минулого року він відзначився перемогою у Кубку України. Срібло (другий рік поспіль) забрав Андрій Андрєєв, а бронза дісталася Олегу Маїку.

Топ-3 фіналістів Головної події чемпіонату України зі спортивного покеру

Всі фіналісти у топ-3 Мейну отримали чемпіонські кубки та мерч від Pokerbet. Зауважимо, що Владислав Козинець також змагався за фінальним столом Головної події. На жаль, гра за фіналкою не склалася – Bowzen фінішував на 9-му місці.

Топ-9 фіналістів Main Event ЧУ зі спортивного покеру:

 1. Максим Лобода
 2. Андрій Андрєєв
 3. Олег Маїк
 4. Валентин Бондарець
 5. Ілля Кожухар
 6. Олександр Новосельский
 7. Іван Боженко
 8. Михайло Гутий
 9. Владислав Козинець​

Щодо інших фінальних столів у Києві – Чемпіоном України у дисципліні Holdem PKO (загальний призовий фонд 474 000₴) став Владислав Чепінога. Срібло виборов Тарас Чередниченко, а бронзовий кубок забрав Богдан Балабась.

Найкращим гравцем у змаганнях з Омахи (Omaha PKO) із загальним призовим фондом 300 000₴ став засновник та головний організатор серії Top Poker Players Ярослав Шкляр. Чемпіонський трофей за друге місце дістався Миколі Дубницькому, кубок за третє місце отримав стрімер Pokerbet Іван Боженко.

У заключному івенті спортсмени змагалися за Кубок України зі спортивного покеру. Цінний трофей та звання майстра спорту України здобув Євген Ященко. Срібним призером турніру став Богдан Гайдащук, а третє місце посів Іван Боженко – обидва покеристи виконали норматив кандидатів у майстри спорту.

Переглянути трансляції всіх фінальних столів із коментарями та відкритими картами можна на офіційному YouTube-каналі USPF.

Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Дякую за цікавий контент .

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.