Побудував банкрол на «шишках»: відомий покерист може отримати 40 років в'язниці за вирощування канабісу

Покер-про Шахран «Шон» Шейхан зізнався у володінні незаконним бізнесом з вирощування канабісу

​Цього тижня головною темою для обговорення серед англомовного покерного ком'юніті стала історія покер-про Шахрама «Шона» Шейхана. Історія в стилі Гая Річі – американському регуляру та постійному учаснику серії WSOP погрожує 40 років в'язниці за його канабісовий бізнес.

У червні минулого року Шахрам у суді визнав себе винним у володінні незаконним бізнесом з вирощування канабісу. Це дуже серйозна стаття: крім чотирьох десятків років за ґратами у федеральній в'язниці, покеристу світить штраф у розмірі 5 000 000$.

Американець іранського походження Шахрам Шейхан здобув популярність ще за часів покерного буму – він часто брав участь у шоу Poker After Dark. Згідно із The Hendon Mob сума його загальних виграшів в офлайні становить понад 1 500 000$.

Особливо покерист запам'ятався своєю ворожнечею з Майком Матусовим під час серії WSOP 2005-го року.

«Шона» добре знають у покерній спільноті. На його захист виступили декілька відомих гравців, а також президент PokerGO Морі Ескандані.

На цей час адвокати Шейхана просять суд замінити тюремне ув'язнення на випробувальний термін. Вирок буде винесено 3-го листопада цього року.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.