Покер підкоряє Лігу Плюща: у Гарвардському університеті пройшла серія з матч-покеру

Покер у Гарварді

Хвиля популярності покеру дісталася й одного з найпрестижніших університетів світу - Гарварду. В університеті випускниками якого були 8 президентів США, 188 мільярдерів та 162 лауреати Нобелівської премії,  пройшла серія по матч-покеру. 

На цьому заході студенти взяли участь у змаганні, формат якого робить покер командним видом спорту та використовує систему очок для підрахунку результатів для кожної роздачі. Спонсором події, та одним з її організаторів, став професор права Гарвардського університету Чарлі Нессон:

«Я хочу розповісти гарвардському світу, а потім і за його межами, яким потужним інструментом є покер, особливо Match Poker, для навчання  у молоді навичок ведення переговорів, аналізу ризиків ти громадянського дискурсу» - пояснив свою миту Нессон.

Серія відбулась в спеціально організованій зоні кампусу, та транслювалась в режимі реального часу з усією доступною інформацією про карти. Найкращі команди були нагороджені медалями та кубками. Також подію відзначили й у міжнародній федерації з матч-покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.